wtorek, 31 grudzień 2019 10:41

Jak wybierać walizkę na podróż?

Wybór walizki Wybór walizki

Każdy z nas chciałby być turystą, który odkrywa coraz to nowsze partie znanego nam świata. Marzą się nam wyjazdy do dalekich krajów, a kiedy życzenie udaje się zrealizować, stajemy przed ważnym pytaniem: co zabrać ze sobą w podróż? I do czego wziąć to wszystko?

Priorytetem w tym wypadku staje się zakup torby, która będzie w stu procentach spełniała nasze oczekiwania. I tutaj pojawia się problem - jak znaleźć walizkę, do której zabierzemy wszystko, czego potrzebujemy? Wydawać by się mogło, że nie istnieje torba uniwersalna, taka, którą można zabrać wszędzie. 

W rzeczywistości jest jednak tak, że konkretne marki mają nam do zaproponowania całkiem interesujące rozwiązania. Kompaktowa walizka jest nie tylko niewielka, ale też pozwala na rozsądne zapakowanie w środku takich rzeczy, których będziemy w danym momencie potrzebować.

Jaką walizkę wybrać?

Wybór walizki jest uzależniony od tego, jakim środkiem transportu będziemy wybierać się w drogę. Jeżeli ma być to wycieczka rowerowa, to lepiej postawić na plecak. W przypadku podróży samochodem nasze możliwości są najszersze - do bagażnika możemy również wsadzać rzeczy wedle własnego uznania. Jak wybrać walizkę, jeżeli wybieramy się jednak innym środkiem transportu?

Inaczej jest z samolotem - zazwyczaj linie lotnicze mają wyznaczony rozmiar danego bagażu. Na szczęście dobry dystrybutor walizek oraz bagaży będzie nam w stanie zaproponować coś, co będzie doskonale pasowało do wymagań stawianych przez konkretnych przewoźników.


W przypadku kolei sprawa jest nieco prostsza - musimy wybrać stosunkowo nieduży bagaż. Zmieści się on na stalowej półce, ale trzeba się jeszcze z nim przedostać do wejścia i wyjścia, co może być momentami problematyczne.

Gdzie kupić walizkę?

Walizki i bagaże najlepiej kupować u sprawdzonych dystrybutorów. Mogą być to sklepy sportowe lub turystyczne, z naciskiem na te drugie. Szczególną popularnością cieszy się Evertourist - ich ofertę można znaleźć na przykład tutaj: https://evertourist.com/. 

Nie należy natomiast kupować toreb na portalach ogłoszeniowych. Nie zweryfikujemy jakości, nie będziemy też wiedzieć, czy prywatne osoby, które wystawiły ofertę są wobec nas w stu procentach uczciwe. Może się okazać tak, że wybierzemy sobie produkt, a on nigdy do nas nie trafi.

Reasumując, zawsze warto skontaktować się z zaufanym sklepem, który ma dobrą opinię w Internecie. Nie tylko dostaniemy to, czego szukamy, ale również otrzymamy wszystkie niezbędne informacje na temat tego, jak powinniśmy spakować się w podróż. Zawsze warto się dowiedzieć, co sprzedający może nam mieć do zaoferowania!

 

© 2013-2020 by SN2.EU