czwartek, 27 sierpień 2015 14:54

Bezpieczne wakacje z polisą

Spakowane walizki, przygotowany plan wycieczki i wiele atrakcji, ale ciągły niepokój? Znasz to uczucie towarzyszące większości z nas tuż przed wyjazdem? Rozpoczyna się gdybanie na temat wielu sytuacji losowych, które właśnie nam się mogą na wczasach przytrafić. To fatalny stan, który towarzyszy większości z nas przed jakimkolwiek, zwłaszcza dalszym wyjazdem w egzotyczne strony świata.

Możemy jednak tego stresu uniknąć w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że odpowiednio się zabezpieczymy na wypadek wielu takich sytuacji. Z pewnością przyda się nam ubezpieczenie turystyczne.

KORZYŚCI Z UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNEGO

                Przede wszystkim pakiet w większości towarzystw ubezpieczeniowych możemy samodzielnie dopasować do swoich potrzeb, ale nie oszczędzajmy na nim, licząc na to, że właśnie nam nic złego się nie przytrafi. Oto podstawowe pakiety ubezpieczenia turystycznego, z których nie powinniśmy pod żadnym pozorem rezygnować:

- ubezpieczenie NNW – chroni nas w przypadku wystąpienia nagłych wypadków. Wszystkie urazy, których możemy się łatwo nabawić będą nam zrekompensowane i będziemy w stanie z pewnością pokryć koszt rehabilitacji.

- ubezpieczenie zdrowotne – dzięki niemu będziemy mogli z naszych dolegliwości leczyć się również w miejscowych szpitalach, a znaczenia nie ma tu praktycznie fakt w jaki rejon świata jedziemy. W każdym miejscu zostanie nam udzielona niezbędna pomoc medyczna, jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z naszym zdrowiem.

- assistance w podróży – wspaniała część ubezpieczenia, która zabezpieczy nas w podróży. Dzięki temu na pewno trafimy na miejsce i wrócimy z niego w sposób całkowicie bezpieczny. To ubezpieczenie zabezpiecza nas między innymi przed problemami związanymi z nieprawidłowościami w przewozie osób przez organizujące wycieczkę biuro podróży.

                Każdorazowo jak w przypadku innych polis sprawdzajmy czy na pewno wszystkie pakiety opiewają na odpowiednie dla nas sumy. Nie wybierajmy pakietów minimalnych, bowiem takie mogą okazać się na przykład w przypadku poważniejszych urazów, których doznamy na wakacjach niewystarczające.


Wyświetlony 2225 razy
© 2013-2020 by SN2.EU