czwartek, wrzesień 28, 2023
wtorek, 03 luty 2015 18:13

Rozpocznij nowe życie w Dubaju!

Masz ochotę zostać stewardessą lub stewardem? Jeśli tak, to wypróbuj swoje siły dołączając do załogi pokładowej Emirates. Liczne korzyści oraz duże szanse rozwoju czekają właśnie na Ciebie. Nie musisz się bać zmian – przed Tobą otwierają się drzwi do lepszego życia. Jak ono będzie wyglądać?

Zakwaterowanie, stałe miesięczne wynagrodzenie, transport na i z lotniska oraz program Exchange Rate Protection to tylko mała cząstka tego, co oferuje Emirates dla swoich pracowników. Dzięki programowi ERP połowa Twojego wynagrodzenia będzie chroniona przed niekorzystnymi wahaniami kursów między Dirham ZEA a Twoją walutą. Do tego 30 dni urlopu, darmowe bilety czy też dofinansowanie edukacji dzieci to niewątpliwe korzyści, jakich w innym miejscu pracy nie dostaniesz.
Jeśli dorzucimy do tego fantastyczną atmosferę pracy, wielokulturowość oraz sporą elastyczność firmy, to mamy praktycznie pracodawcę idealnego. A wszystko to za stosunkowo niewielkie wymagania – ukończone 21 lat, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, minimum średnie wykształcenie oraz brak widocznych tatuaży. Oczywiście również odpowiednie zdrowie i gotowość do stawiania czoła wyzwaniom.
Zatem jeśli chcesz dołączyć do elitarnej załogi, którą tworzą osoby z ponad 130 krajów na świecie, nie czekaj, tylko już dziś aplikuj do Emirates. Chcesz się dowiedzieć więcej na temat pracy i sposobie składania swojej aplikacji? Kliknij na filmik!

Media