środa, 14 styczeń 2015 13:40

Czy wiesz jak zabezpieczyć bagaż przed zimowym urlopem?

Pakiet mySafety Bezpieczny bagaż Pakiet mySafety Bezpieczny bagaż

Zbliżają się ferie zimowe. Po świątecznym lenistwie wielu z nas planuje na ten czas wyjazd w góry. Zimowe szaleństwo jest świetną okazją do aktywnego wypoczynku, jednak nasze plany może pokrzyżować zagubiony bagaż. Czy wiesz że, prawie co 10 bagaż na lotniskach ginie bezpowrotnie?


W bagażu miłośnika sportów zimowych poza kosmetykami, znajduje się mnóstwo drogich ubrań, sprzętów i gadżetów. Zagubienie takiej walizki oznacza dużo kosztownych kłopotów. Wyobraźmy sobie nasze rozczarowanie, gdy na wymarzony urlop w śnieżnym kurorcie docieramy bez stroju na narty. Już sam brak gogli, bielizny termoaktywnej, a nawet kremu z filtrem UV może sprawić nam wiele problemów, a co dopiero brak tak drogiego elementu, jakim jest strój.

Aby zmniejszyć ryzyko zamiany naszego bagażu na lotnisku, warto wyróżnić swoją walizkę np. kupując ją w pstrokatym kolorze. Co jeśli jednak dojdzie do najgorszego i nasz bagaż zostanie zagubiony? Naklejka z naszym imieniem i nazwiskiem, adresem, czy telefonem jest ryzykowną opcją ze względu na rozpowszechnienie naszych danych. Na rynku znalazł się jednak produkt, który zapewnia nam anonimowość. Jedną z dostępnych opcji jest pakiet mySafety Bezpieczny Bagaż. Składa się on ze specjalnej zawieszki z unikalnym numerem identyfikacyjnym oraz numerem telefonu czynnej całodobowo infolinii, pod który można zgłosić zgubę. Połączymy się wtedy z konsultantem, który następnie pomoże właścicielowi namierzyć zgubę i przyspieszy jej powrót. To niedrogie rozwiązanie różni się od ubezpieczenia tym, że zaginiony bagaż wróci do ans nawet w 24 godziny od momentu odnalezienia, bez względu na miejsce pobytu.

Przezorny zawsze zabezpieczony! Dlatego już teraz, planując zimowy urlop, warto zadbać o wszystkie szczegóły, tak by w razie nieprzewidzianych sytuacji nie narażać się na niepotrzebny stres i cieszyć się beztroskim urlopem

© 2013-2020 by SN2.EU