piątek, 25 lipiec 2014 16:04

Integracja na polu golfowym

Sobienie Królewskie Sobienie Królewskie

Pomysł firmowych wyjazdów integracyjnych trafił do Polski z Europy Zachodniej i ze Stanów Zjednoczonych. Z roku na rok ich popularność rośnie. Managerowie wiedzą jak ważna jest budowa silnego zespołu i motywacja pracowników, dlatego wciąż poszukują nowych pomysłów na integrację pod okiem profesjonalistów w swoich dziedzinach.

Nawet kryzys nie sprawił, że firmy zrezygnowały z integracji pracowników. Z danych Polskiej Organizacji Turystyki wynika, że tylko na przełomie 2009-20011 liczba uczestników wyjazdów integracyjnych zwiększyła się trzykrotnie. Pracodawcy wiedzą, że budowanie zgranego zespołu, motywacja do pracy i przywiązanie pracownika do firmy, to ważny element budowania silnego przedsiębiorstwa.

Kilka godzin spędzonych na polu golfowym pod okiem profesjonalistów to niewątpliwie sposób na przełamanie codziennej rutyny, odreagowanie stresu i wyciszenie. Fakt, że większość osób biorących udział w takich zorganizowanych na polu lekcjach, po raz pierwszy sięga po kij sprawia, że uczestnicy integrują się przez zabawę.

Zaletą tego sportu jest to, że może uprawiać go każdy, bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. W trakcie jednego weekendu, korzystając z pomocy wykwalifikowanych trenerów, można nauczyć się podstaw gry, a także poćwiczyć uderzenia na driving range, czyli popularnej strzelnicy. -Dla wielu osób, które przyjeżdżają do nas po praz pierwszy, golf szybko staje się pasją – mówi Monika Wolny, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club - Odnotowujemy stały wzrost zainteresowania polem i regularnie przybywa nam klubowiczów.

Powstające w Polsce nowoczesne obiekty golfowe, z bogatym zapleczem konferencyjno-hotelowym. Od momentu otwarcia hotelu, widzimy znaczny wzrost zainteresowania polem golfowym – mówi Monika Wolny, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club - Każdego miesiąca odwiedza nas kilkadziesiąt zorganizowanych grup, których uczestnicy przy okazji integracji, spotkań biznesowych czy konferencji, uczą się gry w golfa. – dodaje Monika Wolny. Obiekt w Sobieniach, oddalony 35km od Warszawy, to najnowocześniejsze w Polsce 18-dołkowe pole z akademią golfa i cztero-gwiazdkowym hotelem. Podobnych obiektów sportowych jest w Polsce siedemnaście, ale tylko nieliczne dysponują bazą hotelową.

Więcej informacji na www.sobieniekrolewskie.pl

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU