piątek, wrzesień 29, 2023
poniedziałek, 25 sierpień 2014 21:34

Nowatorska strona, nowe możliwości

Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Hotele SPA Dr Irena Eris uruchomiły nową stronę internetową, z trzecim już hotelem, powstającym w Polanicy-Zdroju i z bezpośrednim serwisem rezerwacyjnym. Hotele SPA Dr Irena Eris to innowacyjne obiekty, stale dopasowujące się do zmieniających się potrzeb i trendów na rynku.

Latem zaprezentowały nową odsłonę strony internetowej, która zmieniła się nie tylko wizualnie, ukazując hotele i otoczenie poprzez przepiękne zdjęcia, ale zyskała też nowy układ w związku z dołączeniem do grupy trzeciego Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Nowoczesny i efektowny design, zaawansowana funkcjonalność i czytelny panel umożliwiający intuicyjne nawigowanie, to nie jedyne atuty strony. Witrynę skonstruowano w tzw. pełnej reponsywności, czyli takiej technologii, która automatycznie dostosowuje stronę do wszelkich możliwych ekranów urządzeń stacjonarnych i przenośnych, łącznie ze smartfonami. Na uwagę zasługuje również możliwość wygodnego nawigowania po stronie za pomocą interfejsu dotykowego (np. na tablecie) dzięki dużym przyciskom.

- Poza walorami estetycznymi to już nie jest strona internetowa hotelu z wbudowanym system rezerwacyjnym, lecz to jest strona rezerwacyjna hotelu, która pod względem zaawansowania technologicznego przebija większość sklepów internetowych, pozostając przy tym przyjemnie prosta dla gości - wyjaśnia twórca strony Profitroom.

Na stronie głównej każdego hotelu jest dostępny przycisk „REZERWUJ ON-LINE” umożliwiający sprawdzenie dostępności pokoi i bezpośrednie przejście do rezerwacji pobytów. Szczególną uwagę zwrócono na funkcje sprzedażowe nowego projektu, wprowadzając zupełnie nowe widoki przeglądania i filtrowania ofert oraz rezerwacji poszczególnych pakietów. Wszystko to z myślą o możliwie prostym i efektywnym mechanizmie rezerwacyjnym, który prowadzi użytkownika w trzech prostych krokach do finalnej ceny pakietu wraz z rabatami. Poza tym strona zachęca do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu. Hotele z uwagi na ogromne zaangażowane w promowanie regionu i znajdujące się w otoczeniu osobliwości turystyczne, wprowadziły na stronie interesujące opisy i zdjęcia najciekawszych atrakcji w okolicy.

Jeszcze w tym roku grupa hotelowa powiększy się o trzeci obiekt położony w samym sercu przepięknej Polanicy-Zdroju. Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego zapewnia wyjątkowe warunki do wypoczynku, jak i korzystania z dobrodziejstw oraz atrakcji dolnośląskiego kurortu. To pierwszy tak ekskluzywny obiekt spa w Polanicy-Zdroju i całej Kotlinie Kłodzkiej, który spełni wysokie oczekiwania turystów, kuracjuszy, jak i biznesmenów.

Od połowy grudnia tego roku będzie czekało na gości 85 luksusowo urządzonych pokoi i apartamentów, nowoczesne Centrum SPA (z basenami, jacuzzi i kompleksem saun) oraz strefą fitness i studio cardio. Istotą miejsca jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i medycyny estetycznej, które będą dostępne również dla gości z zewnątrz. Dla gości biznesowych przewidziano strefę konferencyjną, z usług której będzie mogło skorzystać nawet 200 osób.

www.DrIrenaErisSpa.com.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce