czwartek, 05 wrzesień 2013 22:24

Piekło w raju

Przed nami kolejna odsłona Heineken Dropped – wyjątkowej akcji, w której uczestnicy muszą walczyć ze swoimi lękami. Po co? Aby przeżyć w życiu niesamowitą przygodę, którą zapamiętają do końca życia. Tym razem lądujemy razem z uczestnikami na Filipinach. Co ich tam czeka?


Filipiny – piękny kraj, w którym czai się wiele tajemnic i w którym dla nas, Polaków, wieje niecodzienną egzotyką. Właśnie tam poprzez loterię lotniskową zostali wysłani Murray Aston, 33 latek z Irlandii oraz nasz rodak – Jakub z Warszawy. 
W przeciwieństwie do innych uczestników akcji Dropped, Jakub i Murray nie wydają się przerażeni tym, co ich czeka. Pytanie, czy i my zachowalibyśmy tak zimną krew? Wyobraźcie to sobie – jedziecie z zawiązanymi oczami w nieznane, wiedząc, że na miejscu może Was czekać coś, co Wam zmrozi krew w żyłach. Mając taką wizję aż trudno zrozumieć radość i wyluzowanie Jakuba, który jeszcze dowcipkuje, że zawsze lubił opcje all inclusive.
Pierwszy szok następuje kiedy obaj uczestnicy docierają na miejsce swojej przygody. Zarówno uczestnicy jak i my, widzowie, czekamy z zapartym tchem na wyzwanie, które postawi się uczestnikom. I chyba podobnie jak oni czujemy szok na widok... zwykłych kajdanek.
Co jeszcze czeka Jakuba i Murraya na pięknej filipińskiej wyspie? Pozostaje nam tylko czekać na część drugą relacji z Filipin!

Media

© 2013-2020 by SN2.EU