sobota, lipiec 13, 2024
środa, 07 wrzesień 2011 16:52

Transmisja online z TEDxLodz

Już za kilka dni ( 9 wrzesnia br.) odbedzie sie pierwsza edycja konferencji TEDxLodz. Zaproszeni prelegenci wygłosza niezwykłe 18-minutowe wystapienia zgodne z ideaszerzenia wartosciowych idei („Ideas Worth Spreading”). Wsród gości znajda sie m.in. Magda Prokopowicz - załozycielka fundacji Rak’n’Roll oraz Wojciech Syrock pomysłodawca projektu edukacyjnego RoboCAMP. Całe wydarzenie bedzie transmitowane online na stronie konferencji www.tedxlodz.pl.

Tegoroczna konferencja TEDxLodz poswiecona bedzie przede wszystkim innowacjom z branzy IT, nie zabraknie na niej równiez wystapien zwiazanych z szeroko pojeta kultura,
polityka, designem oraz rozrywka. „Zainteresowanie udziałem w konferencji było bardzo duze. Wszystkich, którym nie udało sie zdobyc zaproszenia na TEDxLodz zapraszamy do ogladania streamingu online z wydarzenia” – mówi Karolina Blechowska, główny koordynator TEDxLodz. „Takie rozwiazanie to nie tylko wyjscie naprzeciw oczekiwaniom fanów TED, którzy ze wzgledu na limity formalne nie beda mogli wziac udziału w wydarzeniu, ale takze zaadaptowanie promowanej przez TED idei wykorzystywania nowych technologii w celu szerzenia wiedzy oraz wartosciowych pomysłów.

Konferencja TEDxLodz odbedzie sie 9 wrzesnia br. w Łodzi, w Centrum Konferencyjnym Politechniki Łódzkiej. Transmisja online z wydarzenia bedzie dostepna na stronie:
http://tedxlodz.pl.