poniedziałek, 29 sierpień 2011 18:38

TEDxLodz coraz bliżej

Pod hasłem „Ideas starTED in Lodz” już 9 września br. odbędzie się pierwsza edycja TEDxLodz. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać kilkanaście niezwykłych 18-minutowych wystąpień zaproszonych gości – znanych myślicieli i działaczy.
Wśród prelegentów znajdą się m.in. guru marketingu Richard Watson oraz znany designer Tomek Rogalik. Spotkania TEDx obejmują szeroki zakres tematyczny związany z nowymi technologiami, kulturą, nauką, designem oraz rozrywką.  

TEDxLodz jest lokalną inicjatywą non-profit organizowaną na licencji TED (Technology, Entertainment, Design) – najbardziej znanej na świecie konferencji poświęconej szerzeniu wartościowych idei (ang. "Ideas Worth Spreading"). Dotychczas, na konferencjach TED wystąpiło ponad 600 znakomitych gości, a wśród nich takie osobistości, jak Bill Gates, Al Gore, Steve Jobs, Jane Goodall, Elizabeth Gilbert czy Gordon Brown.

W Polsce idea TED cieszy się coraz większą popularnością – do tej pory w jej duchu spotykali się fani w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. W Łodzi konferencja TEDx będzie miała miejsce po raz pierwszy” – mówi Karolina Blechowska, główny koordynator TEDxLodz.  
Liczymy na ogromne zainteresowanie. Chcemy, aby tegoroczne spotkanie zapoczątkowało tradycję cyklicznych konferencji na licencji TED w Łodzi.”

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Rejestracja uczestników została już zamknięta, ale organizatorzy zapowiadają, że już niebawem na profilu wydarzenia (http://www.facebook.com/pages/TEDxLodz/198140230220538) pojawi się możliwość wygrania wejściówek.

Konferencja TEDxLodz odbędzie się 9 września br. w Łodzi, w Centrum Konferencyjnym Politechniki Łódzkiej. Więcej informacji i szczegółowy program są dostępne na stronie wydarzenia: http://tedxlodz.pl.

Wyświetlony 847 razy
© 2013-2020 by SN2.EU