piątek, 23 czerwiec 2017 10:19

Fotografia podwodna – sesja zdjęciowa inna niż wszystkie

Umiesz pływać i chcesz zrobić sobie sesję zdjęciową, która będzie zupełnie inna niż wszystkie? Pragniesz przeżyć coś ekscytującego i mieć z tego piękną pamiątkę, którą będą wszyscy podziwiać? Jeśli tak, to zdecyduj się na fotografię podwodną!

Nietuzinkowe zdjęcia dla odważnych i wymagających

Podwodna fotografia z roku na rok zyskuje na popularności, choć w Polsce nadal niewiele osób się na nią decyduje. Zazwyczaj ze względu na strach, nieumiejętność pływania lub po prostu z powodu braku wiedzy, że każdy z nas może sobie taką sesję sprezentować. Niewiele osób w ogóle miało okazję widzieć profesjonalne zdjęcia z sesji podwodnych, a jeśli tak, to zazwyczaj wydaje im się, że są to zdjęcia zarezerwowane dla najbardziej prestiżowych firm reklamowych operujących wysokim budżetem. Prawda jest jednak zupełnie inna. Teraz wyjątkową sesję podwodną może mieć każdy z nas.

Jak zorganizować sobie sesję podwodną?

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Przede wszystkim należy znaleźć odpowiedniego i doświadczonego fotografa, który się w tym specjalizuje. Zwykłą sesje zdjęciową w studiu fotograficznym czy nawet sesję ślubną zrobi w zasadzie każdy fotograf, ale podwodną – niewielu. Bardzo doświadczonym i polecanym fotografem do sesji podwodnych jest Dariusz Baraniok, o którym można więcej poczytać na stronie www.darekbar.pl.

Po znalezieniu odpowiedniego fotografa zostają najprzyjemniejsze kwestie, czyli wybór stylistyki, ustalenie koncepcji, ewentualnie również przygotowanie stroju, makijażu czy nawet całej charakteryzacji. Warto zainspirować się sesjami dostępnymi w sieci, a szczególnie na zagranicznych stronach internetowych. Dobrym pomysłem jest również przeglądnięcie dotychczasowych realizacji fotografa, ponieważ one również potrafią zrodzić w naszej głowie pewien pomysł.

Sesja fotograficzna pod wodą to także doskonały pomysł na sesję ślubną. I coraz więcej osób się na to decyduje. Sam przyznaj, że większość sesji robionych typowo w plenerze, a szczególnie wykonywanych przez fotografów bez polotu, jest bardzo przewidywalna, a czasami wręcz nudna. Dlatego sesja pod wodą jest dla odbiorców ogromnym zaskoczeniem, które na długo pozostaje w ich pamięci. Poza tym, każdy z nas pod wodą wygląda wyjątkowo pięknie i naturalnie, o czym nie wolno zapominać.

Wyświetlony 1243 razy
© 2013-2019 by SN2.EU