piątek, 20 lipiec 2012 09:54

League of Legends:AOC rozszerza sponsoring w segmencie gier

Specjalizująca się w produkcji monitorów firma AOC rozszerza swoją aktywność sponsorską w sektorze gier komputerowych. Ze studia in2LOL w Berlinie AOC będzie wspierać wyłączną transmisję turnieju The Siege w kultowej grze akcji League of Legends. Gra ma obecnie 30 milionów miłośników, którzy z pewnością wyślą do Berlina swoje najlepsze siły. W 8-tygodniowych zmaganiach weźmie udział 16 zespołów, w tym aż dwie drużyny z Polski.
Nowe zasady turnieju

Tegoroczna edycja turnieju rusza już 20 lipca. Nowością są zmienione zasady, po raz pierwszy zastosowano bowiem faza grupową. W Berlinie zmagać się będzie 16 zespołów, walczących w czterech grupach. Zanim jednak zostanie wyłoniony zwycięzca, grupy składające się głównie z europejskich graczy, muszą przejść przez dodatkową fazę grupową, by dostać się do rundy finałowej. Polskim akcentem The Siege jest udział dwóch drużyn: Meet Your Makers (MYM) oraz Team ACER. Trzymamy kciuki, by spotkały się w finale!

Transmisja na żywo

Wszystkie pojedynki będą transmitowane online w technice strumieniowej. Oprócz sponsorowania turnieju wraz ze swym partnerem Razer, AOC będzie wspierać wyłączną transmisję online ze studia in2LOL w Berlinie. Studio produkcyjne będzie wyposażone m.in. w dwa wielkoformatowe monitory LED e2795Vh. Te monitory Full HD o przekątnej ekranu 69 cm (27”) otrzymały wiele nagród w wielu krajach europejskich. AOC dostarczy także trzy kolejne monitory e2795Vh jako nagrody w turnieju.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU