niedziela, 29 styczeń 2012 13:06

Wiedźmin 2 na Xbox 360

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, twórcy Wiedźmina 2 wspólnie z CD Projekt ujawnili najważniejsze informacje dotyczące wersji na Xbox 360!

Czołowa polska gra będzie miała swoją premierę już 17 kwietnia 2012 i - podobnie jak na PC - będzie dostępna w 2 wyjątkowych wydaniach!

Bogata Edycja Rozszerzona będzie oferowana w rewelacyjnej cenie 129,99 zł. To bez wątpienia wspaniały prezent dla polskich fanów konsoli Xbox 360, bo poza granicami Polski Wiedźmin będzie kosztował tyle, co każda premierowa gra na tą platformę (ok. 59€)! Limitowana, ekskluzywna Mroczna Edycja będzie dostępna w cenie 219,99 zł.

Już teraz gracze mogą zapoznać się z najnowszym filmem do gry, przygotowanym przez Tomasza Bagińskiego oraz Platige Image! Intro dostępne jest w serwisie Gametrailers.com.

To nie koniec dobrych informacji! Przedstawiciele CD Projekt ujawnili szczegóły współpracy z lokalnym oddziałem firmy Microsoft. W dniu premiery konsolowy Wiedźmin 2 będzie oferowany w dwóch zestawach: razem z konsolą Xbox 360 250 GB w cenie 1099 zł* oraz z kontrolerem do Xbox 360 w cenie 229 zł*. „To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy planują zakup konsoli i chcą rozpocząć swoją przygodę z grami od tytułu gwarantującego świetną zabawę. Jestem pewien, że wciągająca fabuła Wiedźmina 2 w doskonałej oprawie audiowizualnej przykuje do telewizora na długie godziny!" - komentuje Łukasz Tetkowski, Xbox 360 Category Manager.

Wiedźmin 2 w wersji na Xbox 360 powstał przy partnerstwie technologicznym LG Electronics. „Stworzenie dobrej gry to dopiero początek. Aby cieszyć się pełnią wrażeń niezwykle ważne są urządzenia na których jest ona odtwarzana. Dlatego też ponownie nawiązaliśmy partnerstwo technologiczne z firmą LG Electronics, która jest czołowym producentem sprzętu elektronicznego, w tym wysokiej jakości monitorów i telewizorów 3D. To właśnie dzięki tym urządzeniom gracze otrzymują najlepsze warunki, aby zanurzyć się w fantastycznym świecie Wiedźmina". - podsumowuje współpracę Jakub Jabłonka, dyrektor marketingu CD Projekt.

Mroczna edycja zawiera:

Grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
Instrukcję
Poradnik
Pudełko Mrocznej Edycji z płaskorzeźbą wiedźmińskiego medalionu
3 naklejki
Mapę świata
Płytę ze ścieżką dźwiękową
Materiałami "Making of"
Medalion
Artbook

 

Wiedźmin 2 na Xbox 360 premiera już 17 kwietnia w cenie 129,99 zł

© 2013-2020 by SN2.EU