sobota, 16 listopad 2013 17:39

Zagraj na PS4 jeszcze przed premierą! +Video

Z okazji zbliżającej się premiery konsoli nowej generacji PlayStation 4, Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich wielbicieli gier na ekskluzywne, przedpremierowe eventy w największych centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Każdy, kto w dniach 23-28 listopada pojawi się na dedykowanych eventach PlayStation, będzie miał możliwość zagrania na PS4. Polska premiera PlayStation 4 już 29 listopada. Zarezerwuj sobie czas! 

 

Sony Computer Entertainment Polska przygotowało niezwykłą niespodziankę dla wszystkich wielbicieli PlayStation, którzy z niecierpliwością oczekują pojawienia się konsoli nowej generacji. Już 23 listopada w największych centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku otwarte zostaną specjalne strefy PlayStation. W każdej z nich, przez sześć dni, gracze będą mieli szanse poznać możliwości PlayStation 4, zagrać m.in. w Killzone: Shadow Fall, KNACK, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Just Dance 2014 i inne. 

Dodatkowo, wszyscy, którzy nie złożyli jeszcze „Deklaracji Gracza”, czyli specjalnego manifestu do Grania i dla Graczy z całego świata, będą mieli okazję ogłosić wszem i wobec, co czyni ich Graczami, dołączyć do stale rosnącej społeczności i wspólnie czekać na najważniejszą premierę tego roku. Deklarację można złożyć na www.playstation.com/4theplayers za pomocą Facebook Connect lub Twittera. 

 

Na ekskluzywne, przedpremierowe granie na PS4 zapraszamy w dniach 23-28 listopada do specjalnych stref PS4, które znajdziecie w: 

•         C.H. Arkadia w Warszawie 

•         Galeria Bałtycka w Gdańsku 

•         Stary Browar w Poznaniu 

•         Silesia City Center w Katowicach

Media

© 2013-2020 by SN2.EU