środa, 02 styczeń 2013 15:17

Brytyjski mistrz kung fu

Mało jest na świecie ludzi, którzy prawdziwie poświecili swoje życie dziecięcym fascynacjom. Jedną z takich osób jest urodzony w angielskim Birmingham Chris Crudelli. Choć los chciał by swoje pierwsze kroki stawiał na ziemi brytyjskiej, to od dziecka marzył by oddać się w pełni swojemu hobby – dalekowschodnim sztukom walki.
Zobaczcie jak Chris próbuje poznać najbardziej skomplikowane tajniki kung fu, taekwondo i innych sztuk walki w programie „Kick Ass Miracles” od 4 stycznia o godz. 22.00 tylko na antenie Extreme Sports Channel.

Chris Crudelli wyrusza w niesamowitą podróż przez dawne tradycje sztuk walki Dalekiego Wschodu. Jego celem jest odkrycie duchowych i filozoficznych podstaw kryjących się za niesamowitymi wyczynami umysłu i ciała.

Crudelli jest brytyjskim ekspertem sztuk walki. Ćwiczyć zaczął w wieku 8 lat, zaś jako nastolatek wyjechał do Chin na 10 lat, aby pogłębiać tajniki ukochanych przez niego metod walki wręcz. Z dalekiej podróży wrócił już jako wytrawny znawca najbardziej wyszukanych technik unieszkodliwiania przeciwników. Teraz postanowił przybliżać tajniki wschodnich mistrzów w programie „Kick Ass Miracles”.

W swoich poszukiwaniach najbardziej niesamowitych ludzi i ich wyczynów odwiedzi on takie miejsca jak filipińskie dżungle, podnóża Himalajów, chińskie pałace czy przedmieścia Seulu. Będzie tam świadkiem najbardziej krwawych oraz zadziwiających ceremonii, dzięki którym spróbuje zrozumieć skąd biorą się niewyczerpane możliwości ludzkiego organizmu i ducha.


„Kick Ass Miracles” już w piątek 4 stycznia od godz. 22.00 na antenie kanału Extreme Sports Channel.
© 2013-2020 by SN2.EU