piątek, 16 listopad 2012 11:58

Za zamkniętymi drzwiami

Okazuje się, że luksus nie jest synonimem szczęścia. Często im większy przepych i bogactwo widoczne na zewnątrz wielkich rezydencji, tym mroczniejsze sekrety w ich wnętrzu. Jak naprawdę wygląda codzienności wyższych sfer? Czy uśmiechające się z okładek gazet twarze krezusów i ich rodzin to tylko maska, mająca odwrócić uwagę od ich prawdziwego, często bezwzględnego oblicza?

Przekonają się o tym widzowie programu „Tajemnice rezydencji”. W świat pełen intryg, wielkich pieniędzy i chciwości wprowadzi ich Dominika Ostałowska.

Dla znanej aktorki, która od sierpnia tego roku jest ambasadorką kanału ID, będzie to debiut w roli prowadzącej program telewizyjny. Podeszła ona do tego zadania bardzo profesjonalnie, traktując je jako nowe wyzwanie. Przełożyło się to na doskonałą współpracę z ekipą filmową, choć trzeba przyznać, że praca na planie „Tajemnic rezydencji” nie należała do łatwych. W ciągu trzech bardzo intensywnych dni zdjęciowych aktorka kilkanaście razy zmieniała fryzury i stroje. Każda stylizacja w stylu glamour była przygotowywana z wielka dbałością, a zdjęcia obywały się w jednej z luksusowych willi znajdujących się na obrzeżach Warszawy. Wszystko po to, by widzowie mogli poczuć klimat świata pełnego blichtru i pilnie strzeżonych tajemnic.

Kiedy wychodzą na jaw sekrety skrywane za murami wartych miliony dolarów domów? Na przykład wtedy, gdy dochodzi do rozwodu i rozpoczyna się brutalna walka o pokaźne majątki. Wówczas małżonkom puszczają hamulce i prasa brukowa dostaje „anonimowe” informacje o romansach, zdradach czy ogromnych defraudacjach dotychczasowych partnerów. Ale zdarza się też, że tajemnice na światło dzienne wyciąga policyjne dochodzenie. Opinią publiczną wstrząsają wtedy informacje o zabójstwach milionerów, których zleceniodawcami były… ich własne dzieci. Albo wiadomości o krwawej zemście porzuconych kochanków czy oszukanych wspólników.

„Nic nie jest takim, jakim się wydaje” – myśl przewodnia kanału ID doskonale pasuje do przedstawionych w programie „Tajemnice rezydencji” prawdziwych wydarzeń. Okazuje się bowiem, że na pozór idealny świat bogaczy, ma wiele wad. Te historie to także dowód, że zło zawsze pozostaje złem i nie ukryją tego markowe ubrania i wysokie mury wielkich posiadłości.

Tajemnice rezydencji  (ang. Behind Mansion Walls 2)
Premiera: we wtorek, 20 listopada, w paśmie premier o godz. 21.30 na kanale ID
Emisja kolejnych odcinków: wtorki, o godz. 21.30

Wyświetlony 525 razy
© 2013-2020 by SN2.EU