poniedziałek, 01 październik 2012 15:46

Nicolas Cage – jaki jest naprawdę?

Ambitny i ekscentryczny, bratanek Francisa Forda Coppoli zmienił nazwisko, by mieć pewność, że karierę zawdzięcza wyłącznie sobie - swojemu talentowi i szerokiemu spektrum postaci, które kreował na ekranie. Dziś Nicolas Cage, laureat Oscara i Złotej Maliny, dostaje najwyższe gaże - ale ma też największe długi…

„Biografie: Nicolas Cage” już w czwartek 4 października o 20:00 i 03:00 na kanale Club TV.

Urodził się w 1964 roku i naprawdę nazywa się Nicholas Kim Copolla. Ten charyzmatyczny aktor ma 183 cm wzrostu i jest niezwykle intrygującą postacią.

Nicolas Cage często oskarżany jest o sprzedanie siebie i swojego talentu na miarę Oscara w zamian za duże pieniądze i popularność, którą dają kasowe, ale nie zawsze wartościowe filmy. Mimo to nadal jest jedną z największych i najbardziej ekscentrycznych gwiazd kina: jest właścicielem 28-pokojowego zamku w Niemczech, przybrał nazwisko jednego z superbohaterów komiksów Marvela, a swojego syna nazwał na cześć Supermana. W życiu Cage’a nie brakowało pięknych kobiet zarówno na ekranie (Angelina Jolie, Meg Ryan, Diane Kruger, Jessica Biel, Eva Mendes), jak i poza planem.
Wyświetlony 539 razy
© 2013-2019 by SN2.EU