poniedziałek, 08 październik 2012 22:37

Nicole Scherzinger się okaleczała

Nicole Scherzinger, była wokalistka zespołu Pussycat Dolls przyznała w ostatnim wywiadzie, że na początku kariery cierpiała na zaburzenia odżywiania i okaleczała się. Oskarżyła też koleżanki o to, że nie paliły się do udzielenia jej pomocy, choć musiały zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje.
- Bulimia i samookaleczanie się były moim nałogiem. Nigdy nie brałam narkotyków, co często się zdarza w tej branży, ale moje uzależnienie było równie silne. Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam... wstydzę się tego.

- Robiłam to każdego dnia przez wiele lat. Nienawidziłam siebie. Brzydziłam się sobą. Czułam się strasznie samotna. Byłam w zespole, wokół pełno ludzi z ekipy, a ja nigdy nie czułam się taka samotna jak wtedy.

- Moje blizny po samookaleczaniu się były coraz bardziej widoczne. Próbowałam je ukrywać, ale było ciężko, bo nasze stroje były bardzo skąpe. Często nosiłam rękawiczki albo biżuterię na nadgarstkach.

Wiedziałam, że robię sobie krzywdę, ale kiedy wieczorem zostawałam sama w hotelowym pokoju, znów się cięłam.

- Myślę, że koleżanki z zespołu wiedziały, ekipa też. Nikt jednak nie reagował. To biznes, w którym nie ma miejsca na uczucia .

© 2013-2020 by SN2.EU