sobota, 15 wrzesień 2012 18:48

Katarzyna Figura: Byłam bita przez męża

Ten wywiad zaszokował wszystkich Polaków. Na łamach „Vivy” Katarzyna Figura wyznała, że mąż, z którym właśnie się rozstaje, od lat znęcał się nad nią i ich córkami.

Związek aktorki z Amerykaninem Kaiem Schoenhalsem wydawał się być naprawdę udany. Prasa pisała wprawdzie o kryzysach pary, jednak Figura doniesienia te dementowała. Zdjęcia z uroczystych gal i bankietów też nie budziły podejrzeń.

- Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić. Przede wszystkim dlatego, by ratować dzieci – powiedziała w wywiadzie artystka.

Zdradziła też, jak wyglądało ich życie „rodzinne”.

- To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? – pyta i kontynuuje opowieść o agresji męża. -  Nie mógł opanować gniewu i roztrzaskał krzesło na oczach dziewczynek. A potem rzucił w jedną z nich butem i uderzył ją w czoło. (...) Ja naprawdę wierzyłam, że on się zmieni: po ślubie, po dziecku, po drugim dziecku. Ale się nie zmieniał.

© 2013-2020 by SN2.EU