środa, 09 czerwiec 2010 21:59

Nowe spojrzenie na zasady higieny osobistej

Pojęcia: „prawdziwy mężczyzna” i „dbałość o higienę ” coraz częściej idą ze sobą w parze.
Z roku na rok zwiększa się ilość kosmetyków, akcesoriów drogeryjnych i innych nowinek pomagających „płci brzydkiej” nie być do końca takiej z nazwy.  Kolejną nowością, która pojawiła się ostatnio na rynku jest duński produkt o nazwie Razorpit®, który zdaje się sporo zmieniać w zasadach higieny golenia.

Razorpit® to urządzenie czyszczące i konserwujące maszynki do golenia.  Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn dbających o swój wygląd, a przede wszystkim o czystość swojej skóry. Zbudowany jest ze specjalnego silikonu, który po uprzednim zwilżeniu pianką, poddając się naciskowi maszynki, usuwa wszelkie pozostałości po goleniu znajdujące się między ostrzami, oraz między ostrzami a oprawą maszynki. Tym samym korzystanie z tego urządzenia zapobiega infekcjom skóry, minimalizuje jej podrażnienia oraz wydłuża żywotność ostrzy. Rozwiązanie jest innowacyjne, a jednocześnie nawiązuje do tradycji prawdziwych golarzy, którzy czyścili swoje brzytwy na specjalnych paskach ze skóry.  
Razorpit® to oprócz dbałości o higienę, także niezwykła oszczędność maszynek do golenia. Badania prowadzone przez duńskich naukowców,  które trwały w latach 2005-2008  dowiodły, że maszynki do ostrza maszynek czyszczone przez Razorpit® przedłużyły ich żywotność z 10-20 goleń do 70-150 razy! Spadek zużycia golarek sprawia, że Razorpit® jest tez produktem proekologicznym. Dodatkowo konstrukcja produktu umożliwia wygodny sposób przechowywania maszynki w domu i w podróży. Warto dodać, że Razorpit® pasuje do ponad 95 % maszynek do golenia dostępnych na rynku, a także jest adresowany dla kobiet –  Razorpit® czyści różnego rodzaju maszynki do depilacji.
Więcej informacji o produkcie dostępnych jest na stronie www.razorpit.pl – tam też działa sklep internetowy umożliwiający jego zakup. Niebawem, podobnie jak to miało miejsce w Danii - Razorpit będzie także dostępny w wybranych drogeriach i supermarketach.

Agencja Wellington PR
Wyświetlony 751 razy
Więcej w tej kategorii: Guma dla zdrowia zębów »
© 2013-2019 by SN2.EU