piątek, wrzesień 29, 2023
piątek, 15 lipiec 2011 15:40

Pożegnaj się z Ginekomastią

Ginekomastia (przerost gruczołu sutkowego) to Twój wstydliwy problem?W La Perla pomożemy Ci poczuć się prawdziwym mężczyznąi sprostać wszelkim kanonom urody!

Regularnie ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz i dbasz o swoje ciało, a mimo wszystko coś jest jednak nie tak? Odpowiedni tryb życia to tylko jeden z elementów, który pozwoli Ci cieszyć się idealnie ukształtowanym i zdrowym ciałem. 

Kanony męskiej urody? Ginekomastia się w nie nie wpisuje... 
Znaleźć osobę, która jest w pełni zadowolona ze swojej sylwetki – to zadanie dla Jamesa Bonda. Nie musisz jednak przez całe życie ukrywać swoich kompleksów! W La Perla znajdziesz rozwiązanie swoich problemów i nareszcie poczujesz się naprawdę męsko! 

Pożegnaj się z ginekomastią! Duże piersi? Tak, ale tylko u kobiet! 
Odpowiedz sobie na kilka pytań:
Czy w swoim ciele czujesz się źle i niepewnie?
Czy Twoja klatka piersiowa jest powodem Twoich kompleksów?
Czy krępuje Cię odsłanianie klatki piersiowej, np. w lecie, na plaży?
Czy często ironicznie komentowano Twój wygląd?
Czy chciałbyś pozbyć się swoich kompleksów i wreszcie bez skrępowania pokazywać swoje ciało?
Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś TAK – to znak, że dobrze trafiłeś. W La Perla kompleksowo pomożemy Ci nadać Twojemu ciału nowy kształt. Jesteś gotów? 

Jakie rodzaje ginekomastii można wyróżnić?
-Gruczołowa (wymaga usunięcia chirurgicznego)
-Tłuszczowa (tzw pseudginekomastia, w przypadku której można zastosować· liposukcję) 
- Gruczołowo – tłuszczowa (chirurgiczne wycięcie gruczołu z liposukcją)

 

Zagrożenia nowotworowe
Mimo tego, że powstanie nowotworu w gruczołach piersiowych mężczyzn jest rzadsze, niż u kobiet – to jednak nie można go lekceważyć. Jeśli więc masz problem powiększonych gruczołów piersiowych – powinieneś poddać się odpowiednim badaniom (endokrynolog).
Jakie są przyczyny występowania ginekomastii?
Nie można jednoznacznie określić przyczyn tego zjawiska. Ginekomastia jest zazwyczaj wywołana przez substancje naturalne i sztuczne o działaniu estrogennym (takim, jak hormony żeńskie) oraz przez jeden z hormonów przysadki mózgowej – czyli prolaktynę.
 
Niezależnie jednak od przyczyn występowania ginekomastii u Ciebie – możesz wyeliminować ten problem i nareszcie cieszyć się atrakcyjnym i zadbanym ciałem.
Jak wygląda zabieg ginekomastii?
Zabieg ginekomastii ma na celu zmniejszenie Twoich gruczołów sutkowych. Operacja polega na wykonaniu cięcia wokół połowy otoczki brodawki piersiowej w celu pozbycia się nadmiaru gruczołu. 
Zacznij nowy etap życia! Po operacji ginekomastii gruczołowej musisz liczyć się z jednodniową hospitalizacją. W operowanych miejscach przez 12 h może zostać umieszczony dren, zaś klatka piersiowa będzie zabezpieczona niewidoczną pod odzieżą specjalną opaską uciskową, przez 3-4 tygodnie. Opaska będzie mogła być zdjęta wyłącznie podczas codziennych zabiegów higienicznych.  Po ok. 8 tygodniach będziesz mógł wrócić do normalnej aktywności fizycznej i odsłaniać swoje ciało zawsze, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę! 
Zadbaj o siebie! Z La Perla to proste! Czekamy na Ciebie! Czas trwania zabiegu: 60-90 minut
Cena zabiegu: od 2300zł
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w klinice.