sobota, czerwiec 22, 2024
środa, 04 maj 2011 17:23

Gotowy na wakacyjną przygodę?

Mamy dla Panów coś specjalnego, coś co może się przydac w czasie długo oczekiwanygo wypoczynku. Zanim spakujemy bagaże na zasłużony urlop, warto upewnić się, że mamy wszystko, co zagwarantuje nam niezapomniane, przyjemne wakacje.
O wyposażeniu, nie tylko podróżnej walizki, powinien pomyśleć także mężczyzna. Wypoczynek bez obaw o jakość intymnych chwil umożliwi Liderin® - preparat poprawiający sprawność  seksualną. 
Gdy myślimy o wakacjach, wyobraźnia maluje nam wizję urlopu pełnego radości i nieskrępowanej wolności. W tym czasie chcemy w pełni zregenerować siły i odreagować stres, zapominając o codziennych obowiązkach. Niejednokrotnie jednak sam wyjazd nie wystarczy, aby wyciszyć umysł i wyhamować zawrotne tempo życia codziennego. Aby w pełni skorzystać z długo wyczekiwanych wakacji, pomocny może okazać się preparat szybko i dyskretnie wzmacniający siły witalne mężczyzny i ułatwiający odprężenie – Liderin® - suplement diety wspomagający jakość życia seksualnego.
Unikatowe, naturalne składniki preparatu mogą w szybkim czasie zwiększyć zdolność mężczyzny do uzyskania i utrzymania erekcji, co w konsekwencji prowadzi do poprawy jakości życia seksualnego, a nawet wpływu na wydłużenie czasu trwania stosunku. Substancjami odpowiedzialnymi za aktywne działanie suplementu są L-arginina i Pycnogenol® (Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej). Kompozycja tych aktywnych składników została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851). Trzy tabletki, zażyte przynajmniej godzinę przed stosunkiem, wydłużają jego czas i zwiększają siłę erekcji. L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji, jest  prekursorem tlenku azotu - cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez jej wpływ na naczynia krwionośne. Pycnogenol®, poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych, ma wpływ na poprawę mikrokrążenia. Dostarczając przeciwutleniaczy, preparat wspomaga ochronę naczyń krwionośnych przed uszkodzeniami następującymi w wyniku  ataku wolnych rodników, powstających na skutek stresu. Kombinacja obu składników zwiększa przepływ krwi w naczyniach, co w konsekwencji prowadzi m.in. do wzrostu potencji i erekcji penisa u mężczyzny. Liderin® podnosi sprawność seksualną w szybki i dyskretny sposób, przywraca pewność siebie oraz pomaga odzyskać przyjemność i satysfakcję z udanych kontaktów intymnych.