środa, 30 kwiecień 2014 21:22

Sposób na hemoroidy? Wypróbuj Ruskorex

Lek na hemoroidy- Ruskorex Lek na hemoroidy- Ruskorex

 

Czujesz, że się trochę zasiedziałeś? Nieważne, czy jesteś u przyjaciół, w pracy, czy we własnym domu – wszędzie siedzisz. Taki tryb życia to jedna z głównych przyczyn choroby hemoroidalnej. Jako, że jest to bolesny i wstydliwy problem, nie przesiedź swojej szansy na zdrowie. Rób ćwiczenia, które pomogą zwalczyć tę dolegliwość i zaopatrz się w dobry lek.


Wyginaj śmiało ciało
Jednym ze skuteczniejszych sposobów walki z chorobą hemoroidalną jest aktywność fizyczna. Do listy codziennych zadań dodaj jak najwięcej ruchu - wybierz schody, a nie windę, spacer zamiast samochodu, zapisz się na basen. Oprócz tradycyjnych ćwiczeń istnieje także takie, które jest skierowanie specjalnie do osób cierpiących na hemoroidy. Ćwiczenie to najlepiej robić siedząc „po turecku”(choć nie jest to konieczność). Jak je wykonać? Nic prostszego, mocno zaciśnij mięśnie odbytu i policz do 10, a następnie rozluźnij je. Ćwiczenie należy powtarzać wielokrotnie, zaleca się nawet 30 - 40 razy dziennie. Jego dużym plusem jest to, że możesz wykonywać je wszędzie i co więcej, nikt nawet tego nie zauważy! Warto też dołączyć do tego masaż brzucha, który wspomaga pracę jelit. Pamiętaj o konsekwencji i systematyczności, dopiero wówczas zauważysz efekty. Do sukcesu przyczynia się również odpowiednia dieta. Jedz produkty bogate w błonnik, a także dużo warzyw i owoców. Nie zapominaj o piciu wody oraz świeżych soków.

 

Szybka pomoc
Przy chorobie hemoroidalnej zmiana stylu życia jest podstawą, jednak zarówno odpowiednia dieta jaki i ćwiczenia, przynoszą efekty dopiero po kilku tygodniach. Ból, pieczenie i krwawienie nie pozawalają czekać. Warto więc wzmocnić terapię odpowiednim lekiem. Należy wybrać taki preparat, który działa przeciwzapalnie, ściągająco i znieczulająco, aby korzystnie wpływać na błonę śluzową odbytu. Zwróć uwagę na to, czy preparat jest zarejestrowany jako „lek”, ponieważ istnieje wiele maści o delikatnym działaniu, które mogą się nie sprawdzić.

Do grupy nowoczesnych leków OTC stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, dystrybuowany przez Angelini Pharma Polska. Z myślą o różnorodnych potrzebach klientów, lek ten występuje w postaci maści i czopków. Produkt posiada unikalne połączenie substancji czynnych: ruskogeniny i chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy.

ruskorex


Substancje czynne:
Ruskogenina działa przeciwzapalnie, uszczelniająco, przeciwobrzękowo i ściągająco. Jest to naturalna substancja z rośliny śródziemnomorskiej – ruszczyka kolczastego. Ma właściwości wzmacniające i uszczelnia naczynia krwionośne oraz zapobiega nadmiernemu ich poszerzaniu.
Druga substancja aktywna Ruskorexu to chlorowodorek tetrakainy o działaniu silnie znieczulającym, przynoszącym ulgę nawet do 2 godzin. Substancja ta nie podrażnia tkanek, dzięki czemu jest bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu.

RUSKOREX:
-Silne znieczulenie;
-Działanie miejscowe;
- Kilkakrotnie silniejsze od pozostałych środków;
- Nie podrażnia tkanek;
- Działa na 2 godziny;
-W postaci czopków i maści;

Sugerowana cena ok.: Ruskorex czopki 10 sztuk – 33,50 zł; Ruskorex maść 40g – 33,40 zł
Dystrybucja: Angelini Pharma Polska
Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU