poniedziałek, 03 marzec 2014 08:59

Siedzenie nie boli

 Dłużej nie wysiedzisz. Ciągle się kręcisz, wszystkie miejsca są tak samo niewygodne. Okazuje się, że nie jest to wina fotela, czy krzesła - problem tkwi w Twoim własnym siedzeniu! Jeśli boli, piecze, swędzi to najprawdopodobniej hemoroidy dają o sobie znać. Wstydzisz się szukać pomocy? Tym razem wystarczy tylko wizyta w aptece.


Siedzący tryb życia, alkohol, częste spożywanie ostrych potraw to tylko kilka z przyczyn powodujących chorobę hemoroidalną. Niezależnie od tego jakie są powody tej dolegliwości, każdy kto na nią cierpi przyzna, że znacznie obniża komfort życia. Długie bagatelizowanie symptomów zapalenia hemoroidów może skończyć się na stole operacyjnym. Dlatego, gdy pojawią się pierwsze oznaki tej choroby, należy jak najszybciej działać. W aptece dostępnych jest wiele preparatów bez recepty, które zapewniają łagodzenie bólu i świądu.

 

Do grupy nowoczesnych, preparatów stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy Ruskorex, dystrybuowany przez Angelini Pharma Polska. Z myślą o różnorodnych potrzebach klientów, lek ten występuje w postaci maści i czopków. Produkt posiada unikalne połączenie substancji czynnych: ruskogeninyi chlorowodorku tetrakainy, które działają znieczulająco i kompleksowo leczą hemoroidy.

Ruskogenina działa przeciwzapalnie, uszczelniająco, przeciwobrzękowo i ściągająco. Jest to naturalna substancja z rośliny śródziemnomorskiej – ruszczyka kolczastego. Ma właściwości wzmacniające i uszczelnia naczynia krwionośne oraz zapobiega nadmiernemu ich poszerzaniu.
Druga substancja aktywna Ruskorexu to chlorowodorek tetrakainy jest lekiem silnie znieczulającym, przynoszącym ulgę nawet do 2 godziny. Substancja ta nie podrażnia tkanek, dzięki czemu jest bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu.

Ruskorex:
• silne znieczulenie,
• działanie miejscowe,
• kilkakrotnie silniejsze od pozostałych środków,
• nie podrażnia tkanek,
• działa do 2h.
Sugerowana cena ok.: Ruskorex czopki 10 33,50 zł Ruskorex maść 40g 33,40 zł
Dystrybucja: Angelini Pharma Polska
Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC.

 

Wyświetlony 801 razy
© 2013-2019 by SN2.EU