wtorek, 03 grudzień 2013 16:59

Nowy NICORETTE® Spray – skuteczny w walce z nałogiem

 

Nowy Rok to idealny moment na rzucenie palenia! Potrzebujesz pomocy, aby tego dokonać? Sięgnij po innowacyjny NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach!W dymie tytoniowym znajduje się ponad 4 300 związków chemicznych, a 40 z nich wykazuje działanie rakotwórcze. Palenie papierosów wywołuje wiele chorób, m.in. groźne dysfunkcje układów: oddechowego, pokarmowego i krążenia.

Ponadto powoduje zaburzenia płodności, przyspiesza procesy starzenia się skóry i niszczy szkliwo zębów. Co gorsze, palacz szkodzi nie tylko sobie, lecz również swoim bliskim. Osoby z otoczenia są narażone na te same schorzenia co czynni palacze. Czas przedostania się nikotyny z papierosa do mózgu to zaledwie 7-8 sekund, zaś jej działanie jest niemal błyskawiczne. To dlatego tak łatwo i szybko można popaść w nałóg. Wedle statystyk aż 76% czynnych palaczy, chcących rzucić palenie, wraca do nałogu po zaledwie tygodniu! Jeżeli nie chcesz być jednym z nich, to czas na noworoczne postanowienie!

 

Rzuć palenie z Nowym Rokiem
Chcesz przestać palić i zacząć cieszyć się pełnią życia? Masz ochotę pobiec w maratonie lub po prostu wejść po schodachbez zadyszki? Spróbuj innowacyjnego NICORETTE® Spray, który gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach. Oznacza to, że po upływie 1 minuty chęć zapalenia papierosa zmaleje u Ciebie do minimum. NICORETTE® Spray to preparat, który najszybciej, w porównaniu do innych produktów zawierających nikotynę, łagodzi objawy odstawienne, w tym głód nikotynowy. Lista korzyści, wiążąca się z rzuceniem palenia, wydaje się nie mieć końca: nie dość, że zmniejszy się Twoje ryzyko zawału serca i miażdżycy, to aż o 20-krotnie spadnie prawdopodobieństwo zachorowania na raka płuc. Ponadto zyskasz świeży oddech, zdrowszą cerę i nieocenioną satysfakcję, że udało Ci się zerwać z nałogiem.
NICORETTE® Spray – szybkie i skuteczne działanie!

Preparat NICORETTE® Spray to idealna propozycja dla osób, które zapominają o połykaniu tabletek lub nie odpowiada im stosowanie plastrów. Główne atuty preparatu to:
• Szybkość działania: gasi głód nikotynowy już po 60 sekundach
• Skuteczność: 2,5 x większa szansa vs. sama silna wola
• Forma podania: innowacyjny spray, błyskawicznie wchłania się w jamie ustnej
• Atrakcyjna cena: 1 dawka jest 2 x tańsza niż papieros
• Smak: odświeżający miętowy smak
• Ekonomiczne rozwiązanie: 1 opakowanie starcza na 150 dawek
Pojemność opakowania/ rekomendowana cena: 13,2 ml/ 49 zł

Jak stosować?
Przez pierwsze 1-6 tygodni aplikuj 1-2 dawki NICORETTE® Spray w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa (zazwyczaj jest to co ½-1godz). Następnie zmniejsz ilość dawek w ciągu doby tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego,
co na I etapie procesu rzucania palenia. W 12 tygodniu stosuj nie więcej niż 4 dawki. Kiedy okaże się, że 2-4 dawki dziennie są wystarczające, to znak, że jesteś na dobrej drodze do uwolnienia się od nałogu i możesz zaprzestać stosowania aerozolu.
Etap I (tydzień 1-6 ) Etap II (tydzień 7-9) Etap III (tydzień 10-12)
Ilość dawek: 1-2
Częstotliwość: co ½-1godz.

Ilość dawek: zmniejszać tak, by w 9 tygodniu stosować połowę tego, co do tej pory
Częstotliwość: wedle uznania Ilość dawek: mniej niż 4 dawki, ograniczać do całkowitego zaprzestania używania
Częstotliwość: wedle uznania

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

© 2013-2020 by SN2.EU