wtorek, 14 czerwiec 2011 15:57

Podwójny wymiar czasu

Być w dwóch miejscach jednocześnie. Niemożliwe? A jednak! Najnowszy model marki Atlantic, z kultowej linii Worldmaster ma możliwość jednoczesnego wskazywania godziny w dwóch strefach czasowych np. w Warszawie i w Meksyku. Oprócz wartości użytkowych, niewątpliwie podnoszących jakość korzystania z zegarka, model jest atrakcyjny też pod względem wizualnym. Stylowy, komfortowy i nietuzinkowy, tymi przesłankami kierowała się marka Atlantic pracując nad desingem Atlantic Worldmaster GMT.

Ten najwyżej jakości szwajcarski czasomierz posiada automatyczny mechanizm ETA. Jego  jasny i czytelny cyferblat jest chroniony szafirowym szkłem odpornym na zarysowania. Duża koperta o średnicy 42 mm wykonana jest ze stali szlachetnej 316L. Dwukolorowe i ręcznie nakładane indeksy na wskazówkach pozwalają z łatwością śledzić upływ czasu w dwóch miejscach różnych stref czasowych jednocześnie. 

Wodoszczelność modelu 100 m, dopuszcza Kąpiele, pływanie lub nawet nurkowanie (bez akwalungu). Z kolei skórzany, elegancki czarny pasek stabilnie i wygodnie mocuje zegarek na nadgarstku. Cena modelu, to około 2 500 PLN.

Perfekcyjne dopracowanie każdego szczegółu tego modelu pozwoli jego posiadaczowi czuć się dobrze i pewnie w każdych warunkach, kulturach, środowiskach i klimatach.

© 2013-2020 by SN2.EU