poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 31 maj 2012 18:16

Biało – czerwony szał konsolowy!

Sony Computer Entertainment wprowadzana polski rynek dwa nowe kolory PlayStation®3: intensywną czerwień oraz klasyczną biel. Teraz fani najlepszej rozrywki mogą dobrać kolor konsoli do wnętrza lub temperamentu.
CZERWONY
PlayStation®3 w kolorze intensywnej czerwieni dostępny jest w sklepach już od maja. Ta pozycja kolorystyczna nawiązuje do barw narodowych i jest idealna dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością oczekują już na Euro 2012. Gorąca konsola jeszcze bardziej przybliży wszystkim atmosferę piłkarskich emocji i rozgrzeje je do czerwoności.

BIAŁY
Najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz stawiają na biel, a konsola PlayStation®3 w tym kolorze będzie uzupełnieniem starannej stylizacji. Biel to symbol elegancji, minimalizmu i harmonii.

Nowe wersje kolorystyczne konsoli PlayStation®3 to obowiązkowa pozycja tego lata. To nie tylko synonim wspaniałej rozrywki, szczególnie w gronie rodziny i przyjaciół, ale również atrakcyjny element wystroju w każdym salonie. Czerwona, czy biała konsola to bez wątpienia świetny pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy oprócz intensywnej zabawy cenią sobie wyjątkowy i nowoczesny design.

PlayStation®3 to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. To nie tylko platforma do gry w najbardziej znane tytuły (serie wyścigów „Gran Turismo”, przygodowe gry akcji jak „Uncharted” czy piłkarska Fifa), które można użytkować w jakości High Definition oraz w zależności od gry stereoskopowym 3D. Co więcej PlayStation®3, jako jedyna konsola na rynku daje możliwość przeniesienia kina do własnego salonu dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi Blu-ray. Dodatkowo – kontroler ruchu Playstation Move pozwala cieszyć się z aktywnego wypoczynku z grami tanecznymi (DanceStar Party) sportowymi (Sports Champions) czy fitnessowymi (Move Fitness) – wszystkie w cenach od 79 zł.

Nowa odsłona kolorystyczna konsoli to jeszcze jeden powód, dla którego warto mieć ją w swoim domu. PlayStation 3 – najlepsza rozrywka dla całej rodziny w najlepszej cenie.