czwartek, 05 kwiecień 2012 16:12

iSpot Stary Browar zmienia wizerunek

4 kwietnia 2012 roku , o godzinie 18.00 w Centrum Handlowym Stary Browar w Poznaniu nastąpiło uroczyste otwarcie nowego, odmienionego salonu iSpot Apple Premium Reseller. Salon zmienił nie tylko swoje wnętrze, ale również lokalizacje. Nowy salon iSpot w Starym Browarze usytuowany jest w Pasażu, na poziomie 0, przy wyjściu z garażu.

Na przybyłych tego dnia gości czekało wiele atrakcji związanych z możliwościami jakie daje sprzęt sygnowany kultowym jabłuszkiem.

Sieć salonów iSpot, Apple Premium Reseller, zmienia swoje salony spełniając tym samym najwyższe standardy jakości kreowane przez markę Apple. W nowych wnętrzach salonu iSpot w Starym Browarze znajdziemy to wszystko co marka z Cupertino przez lata tworzyła i doskonaliła. Nowe wnętrze, swoim designem i funkcjonalnością sprawia, że klient może obcować ze sprzętem w taki sposób, aby móc zapoznać się z jego wszystkimi możliwościami.

W nowym salonie Klient będzie miał możliwość dokładnego zapoznania się ze wszystkimi produktami marki Apple. Nowy iPad, Mac Booki, iMaki, wszystkie produkty dostępne na wyciągnięcie  ręki. Wykwalifikowani sprzedawcy w salonie iSpot odpowiedzą na wszystkie pytania, przybliżając nowinki techniczne każdemu użytkownikowi bez względu na poziom zaawansowania. Produkty Apple są w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich użytkowników, a w ich właściwym doborze pomocna będzie wiedza wysoce wykwalifikowanych sprzedawców w salonie iSpot Apple Premium Reseller, którzy przechodzą bardzo rygorystyczne szkolenia, aby uzyskać odpowiednie certyfikaty. 

Na wszystkich naszych gości, którzy odwiedzili salon iSpot Stary Browar w dniu otwarcia przygotowane zostały specjalne atrakcje oraz możliwość zakupu komputerów Mac z rabatem 10%.

W dniu otwarcia goście salonu mieli możliwość uczestniczenia w  m.in:

-  prezentacji aplikacji Garage Band na Nowego iPad`a prowadzonej przez profesjonalnego DJ`
- prezentacji aplikacji iMovie na Nowego iPad`a
- prezentacji aplikacji iPhoto na Nowego iPad`a
- prezentacji aplikacji Keynote na Nowego iPad`a
- prezentacji Mac App Store  - prezentacja zakupów on-line

© 2013-2020 by SN2.EU