środa, 21 marzec 2012 13:24

Plantronics Voyager PRO HD

Słuchawka Plantronics Voyager PRO HD została nominowana do konkursu Fleet Awards Polska 2012 i walczy w plebiscycie o tytuł najlepszego produktu roku dedykowanego dla flot samochodowych

Fleet Awards Polska to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń flotowych w Europie. Zadaniem konkursu jest wyłonienie przez zarządców flot najlepszego samochodu flotowego oraz produktu i usługi wyróżniającej się na rynku w 2012 roku. Organizatorem plebiscytu, który konsoliduje branżę flotową w czasie wyboru laureatów jest Fleet Management Institute (FMI) we współpracy z magazynem Flota i Auto Firmowe.

W tym roku do konkursu zakwalifikowała się słuchawka Plantronics Voyager® PRO HD zgłoszona przez firmę KONTEL-TELECOM, która jest głównym przedstawicielem tej marki w naszym kraju. Amerykański dostawca innowacyjnych rozwiązań audio, wykorzystując swoje 50-letnie doświadczenie w produkcji słuchawek do komunikacji, stworzył ten praktyczny zestaw słuchawkowy specjalnie dla osób intensywnie korzystających z telefonów komórkowych dla zapewnienia im komfortu prowadzenia codziennych wielogodzinnych rozmów.

Niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się użytkownik, lekka i wygodna słuchawka dostarcza doskonałej jakości dźwięk. Dysponuje najbardziej zaawansowaną na rynku funkcją redukcji hałasu otoczenia i szumu wiatru. Wyposażona jest w unikalny, podwójny mikrofon. Dzięki wykorzystaniu technologii nowej generacji cyfrowego przetwarzania sygnału DSP z profesjonalnym systemem AudioIQ2™ precyzyjnie wychwytuje głos użytkownika, jednocześnie redukując szumy. Mikrofon posiada trzy warstwy ochronne WindSmart®, eliminuje szum wiatru i przekazuje bogaty, naturalnie brzmiący głos.  

Słuchawka Voyager® PRO HD dysponuje funkcją umożliwiającą wydawanie komend głosowych w języku angielskim, co pozwala kierowcom na korzystanie z niej bez użycia rąk. Posiada łatwo dostępne przyciski kontrolujące głośność i wyciszenie mikrofonu oraz włączanie i wyłączanie słuchawki. Dzięki technologii Multipoint szybko, bezprzewodowo łączy się z dwoma różnymi telefonami GSM. Po złożeniu można ją wygodnie przechowywać. Zapewnia do sześciu godzin nieprzerwanych rozmów i pięć dni jest aktywna w stanie oczekiwania.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców odbędzie się na gali Targów Motor Show w Poznaniu w dniu 13. kwietnia br. Do tego czasu można głosować na samochody oraz produkty i usługi flotowe rywalizujące w tym roku o nagrody.  

Zagłosuj na Plantronics

Wyświetlony 661 razy
© 2013-2019 by SN2.EU