wtorek, 20 marzec 2012 20:01

Kibicowanie proste, jak nigdy

Już wkrótce czekają nas niezwykłe sportowe emocje związane z największym w historii Polski sportowym świętem. Kibicować będziemy piłkarzom a później olimpijczykom. Wielu z nas te chwile spędzi w gronie przyjaciół i znajomych, często ze szklanką piwa w ręku.

Ciesząc się z udanej sportowej akcji aż nie sposób rzucić się w ramiona naszych znajomych, unieść ręce w geście zwycięstwa, bić brawo, aż do utraty czucia w rękach i krzyczeć tak, by usłyszał nas cały świat. Lecz ile razy musieliśmy powstrzymać się od oklasków, gdyż w jednej ręce trzymaliśmy szklankę ulubionego piwa? Teraz dzięki aplikacji Tyskie Fan Assistant możemy cieszyć się każdym sportowym wydarzeniem jak nigdy dotąd.

Każdy kto oglądał zawody rozgrywane przy pustych trybunach lub z nikłym dopingiem powie, że było to jedno z najgorszych sportowych widowisk jakie oglądał. Wystarczy jednak obejrzeć mecz szóstej ligi okręgowej – gdzie cały stadion trzęsie się w posadach, a kibicowskie przyśpiewki nie pozwalają na zebranie myśli – by pamiętać ten mecz jeszcze przez długie tygodnie. 
W sporcie najważniejsze są emocje i ich wspólne przeżywanie.

Chcemy się dzielić swoją radością 
ze wszystkimi wokół – im głośniej i energiczniej, tym lepiej.

Tyskie przygotowało specjalną aplikację z myślą o wszystkich, którzy chcą w pełni przeżywać sportowe wydarzenia. Tyskie Fan Assistant pozwala kibicom na jednoczesne bicie brawa po udanej akcji na boisku i wzniesienie toastu w geście uznania.

Wystarczy w jednej ręce trzymać telefon z aplikacją Tyskiego a drugą przechylić szklankę ulubionego piwa. Dzięki aplikacji możemy z pełną mocą i radością krzyknąć „goool!”, bić brawo, dmuchać w wuwuzele lub użyć trąbki. Kibicowanie w ten sposób wchodzi w nową erę, w której już nie musimy się martwić o to, czy zacząć szaleć z radości czy rozlać piwo.

Teraz wystarczy wyjąć z kieszeni telefon 
i w pełni przeżywać sportowe emocje.

Aplikacja to nie tylko przydatne narzędzie do kibicowania, ale również świetna gra, zapewniająca rozrywkę w przerwie między poszczególnymi połowami meczu. Miłośnicy sportowych emocji mogą urządzić w domu zawody na najbardziej energiczny okrzyk, mierząc jego siłę za pomocą funkcji „Pojedynek” dostępnej w aplikacji.

Aby przeprowadzić „zawody” należy wybrać odpowiednią funkcję, określić liczbę osób biorących udział w rywalizacji oraz ich imiona bądź „ksywki”. Następnie każdy z zawodników ma za zadanie wydać z siebie jak najgłośniejszy okrzyk, wspierający sportowców. Po każdym okrzyku aplikacja pokazuje jego wartość procentową, określającą siłę. Osoba, która uzyska najlepszy wynik – wygrywa. Po zakończeniu pojedynku wyniki można opublikować na swoim profilu w portalu Facebook.

By móc pobrać aplikację wystarczy wziąć udział w akcji „Chcemy kibicować” na stronie www.chcemykibicowac.pl i poprzeć ideę wspólnego przeżywania sportowych emocji, dołączając 
do kibiców ze swojej miejscowości.

Darmowa aplikacja dostępna jest na smartfony obsługujące najpopularniejsze systemy takie jak iOS, Symbian oraz Android. Tyskie Fan Assistant dostępne jest za darmo w sklepach z aplikacjami: App Store, Google Play oraz Symbian Horizon.

Aplikacja Tyskie Fan Assistant jest częścią kampanii Tyskiego zachęcającej Polaków do wspólnego kibicowania. Zbigniew Boniek, Marco van Basten i Luis Figo będą wraz z marką Tyskie wspierać Polaków w przeżywaniu prawdziwie sportowych emocji, udowadniając, że cała Polska chce kibicować.

Zapraszamy na: www.chcemykibicowac.pl

Więcej informacji na temat kampanii „Chcemy kibicować” 
na Facebook’u http://www.facebook.com/tyskie i kanale w serwisie YouTube http://www.youtube.com/tyskiezpolski

Wyświetlony 791 razy
© 2013-2019 by SN2.EU