poniedziałek, 27 styczeń 2020 10:27

Serwis agregatów prądotwórczych CAT - bo nigdy nie wiesz, kiedy będziesz potrzebował wsparcia

Serwis agregatów Serwis agregatów

Serwisy agregatów powinny być tak rozmieszczone po całej Polsce, aby w razie potrzeby każdy z dowolnej miejscowości mógł szybko i sprawnie skorzystać z ich usług. Temat ten jest często ignorowany przez wielu producentów, a przecież agregat jest niezwykle ważnym urządzeniem, w przypadku którego nagła awaria może narazić nas wiele strat.

Serwis agregatów prądotwórczych CAT rozplanował swoją działalność od podstaw - dwa magazyny i punkty otwarte dla klientów rozmieszczone po całej Polsce, to gotowość do sprawnej pomocy w razie nagłych awarii.

 

Dlaczego sprawny serwis jest tak ważny?

Użycie agregatów prądotwórczych można podzielić na dwa rodzaje. Albo działa on jako źródło zasilania w miejscach, gdzie nie ma innych jego źródeł, albo jest zasilaniem pomocniczym w sytuacjach, kiedy w podstawowych źródłach nastąpi jakaś awaria, czy sieć rozdzielcza zostanie przerwana. Brak zasilania może wiązać się z wieloma stratami, szczególnie jeśli mowa o miejscach takich jak zautomatyzowane fabryki.

Jeżeli rozumiemy, jak ważne są stałe i nieprzerwane dostawy prądu w niektórych lokalizacjach, nie możemy mieć wątpliwości, że serwis agregatów prądotwórczych musi podejmować szybką reakcję i zapewnić naprawę w najkrótszym czasie, jak to tylko możliwe. Uszkodzony agregat to ryzyko, którego z własnej woli nie podejmie żaden przedsiębiorca.

A co z prywatnymi użytkownikami agregatów? Nikt nie powiedział przecież, że i oni nie poniosą strat w przypadku przerwania sieci rozdzielczej. Agregaty mają bardzo wiele zastosowań i każdy użytkownik chce móc z nich nieprzerwanie korzystać. Spójrzmy prawdzie w oczy - dziś bez prądu bywa, że jesteśmy całkowicie bezradni. Wszystkie podstawowe urządzenia, które mamy w domu, natychmiast przestają funkcjonować. Nie jesteśmy w stanie wyprać ubrań, zapalić światła, a w zamrażalniku rozmrażają nam się zapasy jedzenia. Co jeśli akurat potrzebujesz podłączyć agregat do samochodu? Również nie chciałbyś się natknąć na niespodziewaną awarię. To dlatego serwis agregatów prądotwórczych CAT jest rozmieszczony po całej Polsce i dba o sprawną naprawę.

Polski przedstawiciel Caterpillar

Eneria jest jedynym przedstawicielem marki Caterpillar w Polsce. To dzięki temu serwis agregatów prądotwórczych CAT zapewnia szybką dostawę wszystkich potrzebnych części i ich zamienników szybciej niż jakiekolwiek inne miejsca oferujące podobne usługi. Wybierz profesjonalizm i renomowane marki. Przekonaj się na własnej skórze, czym jest prawdziwe ukierunkowanie na potrzeby klienta i jak sprawdzają się najwyższej jakości materiały.

Wyświetlony 828 razy
© 2013-2019 by SN2.EU