piątek, 29 sierpień 2014 16:05

Samsung przedstawia Gear S – smartwach z kartą SIM

Smartwatch Samsung Smartwatch Samsung

 Firma Samsung Electronics ogłosiła wprowadzenie na rynek produktu o nazwie Samsung Gear S, czyli urządzenia następnej generacji, które przenosi możliwości smartfonów na nadgarstek. Nowy Samsung Gear S to inteligentny zegarek z łącznością 3G i innymi funkcjami, które spełniają rosnące potrzeby konsumentów.

 Samsung prowadzi tę ekscytującą i dynamicznie rozwijającą się kategorię gadżetów ku ciągłym innowacjom, powiedział JK Shin, dyrektor generalny i szef działu IT & Mobile Communication w firmie Samsung Electronics. Samsung Gear S przedefiniowuje ideę inteligentnych gadżetów i kulturę komunikacji mobilnej. Pozwoli on konsumentom na prowadzenie życia z ciągłą łącznością, w każdym miejscu i czasie.

Zaprojektowany w połączeniu z eleganckim, zakrzywionym wyświetlaczem Super AMOLED i elastyczną opaską, Samsung Gear S wygodnie mieści się na nadgarstku użytkownika. Dzięki łączności 3G Samsung Gear S oferuje nowe możliwości i zapewnia konsumentom swobodę życia w ruchu.

Wiodący w branży, zakrzywiony wyświetlacz Super AMOLED

Samsung Gear S zapewnia większą atrakcyjność i prosty w użyciu interfejs użytkownika, dzięki 2-calowemu, zakrzywionemu wyświetlaczowi Super AMOLED. Pozwala on użytkownikom czytać wiadomości i powiadomienia przy użyciu takich funkcji jak widok rozmowy czy zmniejszona czcionka. Elegancka, zakrzywiona konstrukcja urządzenia Samsung Gear S doskonale dopasowuje się do konturów nadgarstka, a opcje dostosowywania ekranu i wymienne paski pozwalają użytkownikom w jeszcze większym stopniu dostosować go do swoich upodobań i gustu.

Prawdziwa łączność

Samsung Gear S rozszerza możliwości komunikacji dzięki funkcjom połączeń 3G, Bluetooth i WiFi, co pozwala użytkownikom bezproblemowo uzyskiwać powiadomienia z sieci społecznościowych, kalendarzy i aplikacji, nawet kiedy nie mają przy sobie telefonu. Umożliwia to natychmiastowe odpowiadanie na przychodzące wiadomości dzięki wykorzystaniu klawiatury ekranowej lub rozbudowanej funkcji S Voice, dzięki czemu zadania można realizować bezzwłocznie. Co więcej, dzięki Samsung Gear S można wykonywać i odbierać połączenia bezpośrednio z nadgarstka lub przekazywać połączenia na smartfony.

Samsung Gear S pozwala konsumentom kontrolować sposób łączenia się, przełączać między łącznością 3G i Bluetooth oraz automatycznie synchronizować informacje po połączeniu ze smartfonem.

Rozbudowane funkcje i aplikacje

Samsung Gear S zapewnia łatwy dostęp do ważnych informacji dzięki przydatnym widżetom i połączonym ekranom powiadomień. Do jego wszechstronnych funkcji można zaliczyć pieszą nawigację w systemie HERE, 24-godzinną usługę wiadomości i informacji z The Financial Times ‘fastFT’, współpracę z zaawansowaną technologią odczytu firmy Spritz oraz możliwość wyświetlania ważnych powiadomień z sieci społecznościowych i odpowiadania na nie za pośrednictwem serwisu Facebook. Wspólnie funkcje te pozwalają użytkownikom pracować w podróży.

Samsung Gear S jest również doskonałym towarzyszem w dziedzinie zdrowia i fitness, gdyż wyposażono go w liczne rozbudowane czujniki, wbudowany odbiornik GPS oraz funkcje S Health. Co więcej, aplikacje takie jak Nike+ Running pozwalają użytkownikom monitorować swój bieg i motywować się do większego wysiłku bez konieczności noszenia smartfonów.

Wraz z urządzeniem Samsung Gear S zaprezentowano urządzenie Samsung Gear Circle. Po połączeniu ze smartfonem użytkownicy mogą w prosty sposób odbierać połączenia, słuchać muzyki i wydawać polecenia głosowe za pomocą połączenia Bluetooth. Samsung Gear Circle wyposażono w zamek magnetyczny, który zamyka się wokół szyi użytkownika, gdy urządzenie nie jest używane oraz w funkcję wibracji, informującą o nadchodzących połączeniach i powiadomieniach.

Samsung Gear S i Gear Circle będą stopniowo udostępniane na globalnych rynkach za pośrednictwem kanałów sprzedaży firmy Samsung, witryn e-commerce i operatorów począwszy od października.

Więcej szczegółowych informacji oraz zdjęcia produktów można zobaczyć pod adresem www.samsungmobilepress.com

 

Wyświetlony 1646 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU