środa, 21 sierpień 2013 18:03

AVM na targach IFA 2013

Premiery od firmy AVM podczas targów IFA 2013: innowacyjne rozwiązania w dziedzinie telefonii i sieci bezprzewodowych – dzięki FRITZ! przesyłaj telewizję na żywo w całej sieci domowej.

 

•    FRITZ!Fon C4 - telefonia jakości HD, kolorowy wyświetlacz oraz sterowanie gniazdkami elektrycznymi
•    FRITZ!WLAN Repeater 450E – większy zasięg, szybkość i łatwość obsługi
•    WLAN Stick AC - większa szybkość sieci bezprzewodowej
•    DVB-C repeater - swobodne przesyłanie sygnału TV w całej sieci domowej i łączach szerokopasmowych

Berlin.    Kierując się mottem „Kompleksowa sieć domowa” niemieccy specjaliści z AVM na targach IFA 2013 zaprezentują swoje kolejne, innowacyjne rozwiązania.
Są to: nowy telefon DECT FRITZ!Fon C4 łączący wyjątkową jakość połączeń HD, doskonałe wykonanie oraz łatwą obsługę. Urządzenie to zostało wzbogacone o nowe funkcje i aplikacje (Smart Home), które zapewniają między innymi wygodne sterowanie gniazdkami elektrycznymi czy muzyką.

Kolejną prezentowaną nowością jest nowy FRITZ!WLAN Repeater 450E, który z niezwykłą łatwością zwiększa zasięg działania istniejącej sieci bezprzewodowej, wykorzystując przy tym standard Wireless N do przesyłania sygnału z prędkością 450 Mbit/s. Natomiast urządzaniom nie posiadającym wsparcia dla funkcji bezprzewodowej zapewnia integrację z siecią za pomocą portu Gigabit LAN.

FRITZ!WLAN Stick AC 430 to nowa karta bezprzewodowa firmy AVM w pełni gotowa do współpracy z najnowocześniejszym standardem  AC. Karta sieciowa FRITZ!WLAN Stick AC 430 jest kompatybilna ze starszymi wersjami urządzeń i działa w standardzie WLAN 802 11n/ac w paśmie 2.4 lub 5 GHz.

Po raz pierwszy na tegorocznych targach IFA firma AVM zaprezentuje również DVB-C repeater – wzmacniacz który dystrybuuje bezprzewodowo telewizję kablową w całej sieci domowej. 
Dzięki temu każdy tablet, smartfon lub inne urządzenia może mieć pełny dostęp do telewizji niezależnie od szerokopasmowego połączenia.

Wszystkie nowości produktowe firmy AVM będzie można zobaczyć i przetestować podczas zbliżających się międzynarodowych targów IFA w Berlinie w dniach 6-11 września 2013, na stoisku 108 w hali 17. Na stoisku AVM obecny będzie również polski zespół, który z chęcią zaprezentuje produkty i odpowie na wszelkie pytania.

© 2013-2020 by SN2.EU