wtorek, 29 styczeń 2013 16:25

Microsoft Office 2013 już dostępny

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowszy Microsoft Office 2013 dla użytkowników domowych i małych firm. Produkt, dostępny jest w sieci
sklepów Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl.

Microsoft Office 2013 został zaprojektowany z myślą o tabletach oraz ultrabookach z dotykowymi ekranami. Nowa wersja znanych programów Office, takich jak Word, Excel czy Power Point została wyposażona w funkcje które umożliwiają użytkownikom sprawniejsze tworzenie dokumentów. Najnowszy Office przeznaczony jest do systemów Windows 7 i Windows 8.

Oprócz zaktualizowania tradycyjnych pakietów Office, Microsoft opracował zupełnie nowe wersje subskrypcyjne. Każda z nowych subskrypcji zawiera wersje 2013 programów Office, oprócz tego dokumenty można zapisywać w chmurze w usłudze SkyDrive i uzyskiwać do nich dostęp z niemal dowolnego miejsca (użytkownik ma do dyspozycji 7GB pamięci masowej online w usłudze SkyDrive). Dodatkowo pakiet zawiera najnowsze wersje programów OneNote i Outlook oraz bezpłatne aplikacje Office Web Apps do edytowania, udostępniania i uzyskiwania dostępu do dokumentów.

Lepszy wygląd oraz łatwiejsza obsługa pakietu Office poprawiają wygodę użytkowania a nowy wygląd ekranu startowego, zawierający wybór ostatnio używanych dokumentów i szablonów umożliwia użytkownikowi szybkie rozpoczęcie pracy.

Z pakietu Microsoft Office można korzystać przez cały okres eksploatacji komputera. Wersje dla użytkowników domowych i małych firm można zainstalować tylko na jednym komputerze.

Produkt dostępny jest w sklepach Komputronik w cenie 949 zł brutto.

Z przyjemnością przedstawiam długo wyczekiwany najnowszy pakiet Microsoft Office 2013, który jest już dostępny w sieci Komputronik. Nowy pakiet Office został dostosowany do tabletów oraz ultrabooków, które stają się coraz bardziej popularne zarówno wśród użytkowników domowych, jak i firmowych. Jest on dostosowany do dotykowego interfejsu, dodatkowo użytkownicy otrzymują dostęp do usługi SkyDrive, czyli zapisu danych w chmurze, co może być istotne w przypadku małych firm, potrzebujących więcej miejsca do przechowywania własnych danych – powiedział Michał Krych, Product Manager w Komputronik S.A.
Wyświetlony 403 razy
© 2013-2019 by SN2.EU