niedziela, 13 styczeń 2013 21:27

Samsung i Podróżniccy rozszerzają wypożyczalnię sprzętu

Samsung oraz Podróżniccy po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom aktywnych i korzystających z nowych technologii podróżników, zwiększając ilość sprzętu w wypożyczalni foto-wideo. Nowe wyposażenie będzie dostępne już w pierwszej połowie stycznia 2013 roku dla tych osób,
które przedstawią najciekawszą wizję swojej wyprawy.

Do tej pory w wypożyczalni były dostępne kamery Samsung HMX-W350 oraz HMX-QF20. Teraz wśród nowych urządzeń znalazły się aparaty fotograficzne Samsung NX100, NX11, EX1 oraz kamera HMX-W300. Jak je otrzymać? – Wystarczy zgłosić się bezpośrednio przez bloga www.podrozniccy.com, wpisując w komentarzu, dokąd się wybieramy, w jakim celu potrzebny jest sprzęt i co zamierzamy z nim zrobić. Zwycięzców wyłonią blogerzy prowadzący, czyli Ania i Jakub Górniccy. W pierwszej kolejności sprzęt dostaną osoby, które mają oryginalne zainteresowania i aktywności oraz chcą odkrywać nowe miejsca, kultury, społeczności i ich zwyczaje.

Pierwsze rozdanie wypożyczalni właśnie się odbyło. Spośród kilkunastu zgłoszeń blogerzy wybrali cztery osoby. Dwie z nich otrzymają kamerę Samsung HMX-QF20 i dwie – kamerę Samsung HMX-W350. Dzięki wypożyczonemu sprzętowi, będą mogły tworzyć ciekawe materiały w Wenezueli, Panamie, na wyspach karaibskich i wyspie Reunion.

Najważniejszym celem projektu jest umożliwienie spełnienia aspiracji reporterskich bez konieczności wydania fortuny na zaawansowany technologicznie sprzęt, a poszerzona gama urządzeń w wypożyczalni Samsung i Podróżnickich sprosta nie tylko oczekiwaniom podróżników-amatorów czy blogerów, ale także profesjonalistów.

Wiemy, ile znaczy dobry sprzęt w podróży, ale wiemy też, jak ważne jest jego dopasowanie do potrzeb i możliwość dobrych testów - mówi Ania Górnicka. Dzięki tej wypożyczalni, osoby, które chcą poprawić swoje umiejętności, mogą to robić bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Sprzęt foto-wideo dostępny w wypożyczalni:

Kamery Samsung HMX-W300 i HMX-W350 sprawdzają się najlepiej w trudnych i nieprzewidywalnych warunkach. Wodo- i wstrząsoodporne konstrukcje są dedykowane miłośnikom aktywnego wypoczynku. Dzięki dodatkowym akcesoriom dla rowerzystów, narciarzy oraz pływaków, umożliwiającym montaż kamer w najdogodniejszym miejscu, można doświadczyć zupełnie nowej perspektywy filmowania.

Kamera Samsung HMX-QF20 umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD (1920x1080) i przesyłanie ich za pośrednictwem Wi-Fi do telewizora, komputera czy smartfona. Jej dodatkowym atutem jest możliwość obróbki nagranego materiału oraz zmontowania ścieżki dźwiękowej bezpośrednio z pamięci aparatu lub dysku komputera.

Aparat fotograficzny Samsung NX100 to maksymalnie ergonomiczny i przyjazny w obsłudze bezlusterkowiec z wymienną optyką. Dodatkowo posiada funkcję Smart Filter umożliwiającą nadanie artystycznego wyrazu nawet najprostszym fotografiom.

Aparat fotograficzny Samsung NX11 to bezlusterkowiec łączący kompaktowe wymiary z zaawansowaną technologią spotykaną w lustrzankach. Dzięki możliwości stosowania wymiennej optyki, pozwala w pełni panować nad obrazem.

Aparat fotograficzny Samsung EX1 jest skierowany do zaawansowanych użytkowników. Wyposażono go w 10-megapikselową matrycę CCD oraz jasny, szerokokątny obiektyw 24-72 mm f/1,8-2,4. EX1 posiada także obracany, 3-calowy ekran Amoled, tryby manualne i możliwość zapisywania zdjęć w formacie RAW.

O Podróżniccy.com

Podróżniccy.com to blog autorstwa Ani i Jakuba Górnickich. Powstał we wrześniu 2011 roku i od tamtej pory nie przestaje podróżować. Blogerzy piszą o swoich wyprawach, Gruzji i technologii w podróży. W lutym 2012 r. wyruszyli w podróż „Szukając Witkacego" na Sri Lankę, do Australii i Petersburga, zafascynowani życiem Stanisława Ignacego Witkiewicza, który prawie sto lat temu wyjechał w tropiki. W listopadzie 2012 roku wysłali Telefon Dookoła Świata. Podróżniccy zajęli pierwsze miejsce w najnowszym rankingu blogów podróżniczych magazynu „Press”, są laureatami plebiscytu Dobra Strona Turystyki oraz zdobyli Grand Prix konkursu „Witkacy pod Strzechy”.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Wyświetlony 400 razy
© 2013-2019 by SN2.EU