środa, 19 grudzień 2012 22:31

Przyłapany Święty Mikołaj!

Czy zastanawialiście się kiedyś kim tak naprawdę jest Święty Mikołaj i czym zajmuje się po pracy? W tym roku szokujące fakty o prawdziwym obliczu Mikołaja w końcu ujrzały światło dzienne! Musiał on ratować swoją reputację i wyposażyć się w specjalną latarkę, aby przypadkiem nie pomylić czerwonej czapki ze…. skórzaną maską!

Ta informacja jest już oficjalna – Święty Mikołaj prowadzi podwójne życie. W dzień jest przykładnym Mikołajem w czerwonej czapce z pomponem, a w nocy zakłada skórzaną maskę i zmienia się w niegrzecznego chłopca! Odkąd Mikołaj zmienił styl życia musiał obowiązkowo wyposażyć się w najlepszej jakości latarkę, która pomaga mu po zmroku rozróżnić mikołajową czapkę od skórzanej maski. Nie wierzycie? Mamy na to niezbite dowody: http://www.youtube.com/watch?v=RjsJx6AwM1I . Mikołaj już się przekonał, że latarka może to najlepszy prezent pod choinkę dla każdego faceta.

Jeśli i Ty chcesz się świet(l)nie bawić i dostarczyć swoim bliskim dawkę maksymalnych wrażeń w święta zapomnij o wysyłaniu tradycyjnych kartek. Wejdź na stronę: www.swietlnezyczenia.pl i prześlij wszystkim oryginalne wideokartki we współpracy ze Świętym Mikołajem. Zasada jest prosta: Ty piszesz życzenia, a Mikołaj (tym razem grzecznie) czyta je Twoim znajomym. Zapowiada się mnóstwo świet(l)nych życzeń!

Wyświetlony 590 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU