środa, 28 listopad 2012 12:21

Nowy Samsung Galaxy S III Mini dostępny w pzedsprzeadaży

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowszą premierę: nowy Samsung Galaxy S III mini.
Produkt obecnie dostępny jest w przedsprzedaży w sieci Komputronik, natomiast oficjalnie w sprzedaży będzie dostępny już od 30 listopada. Jest to kompaktowa wersja popularnego smartfonu Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III to idealna propozycja dla osób, których oczarował  wcześniejszy model, ale woleliby używać telefonu z mniejszym wyświetlaczem i w przystępniejszej cenie.  Jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że dobrze dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu można go wygodnie obsługiwać jedną ręką.

OPIS PRODUKTU SAMSUNG GALAXY S III MINI:

Smartfon Samsung Galaxy S III podobnie jak jego większy poprzednik działa na systemie Android 4.1.1 Jelly Bean. Wyposażony jest w obsługę nawigacji GPS/GLONASS, Bluetooth 4.0 oraz opcjonalnie w technologie zbliżeniowej komunikacji S Beam oraz NFC.

W wersji Galaxy S III mini znajdziemy wiele interesujących rozwiązań technologicznych.
Galaxy S III mini rozpoznaje gesty użytkownika, dzięki czemu używanie telefonu staje się łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Funkcja Smart Stay śledzi oczy użytkownika i nie wygasza ekranu, dopóki użytkownik na niego patrzy. Podczas czytania wiadomości SMS możemy skorzystać z funkcji  Direct Call, która pozwala nam automatycznie zadzwonić do nadawcy wiadomości przez podniesienie telefonu do ucha. Funkcja Smart Alert powiadamia wibracją o nieodebranych połączeniach lub wiadomościach, kiedy tylko weźmiemy telefon do ręki, natomiast funkcja S Voice, umożliwia sterowanie głosowe telefonem. Za pomocą poleceń głosowych możemy odblokowywać telefon, odtwarzać ulubione piosenki, regulować głośność, zarządzać harmonogramem albo automatyczne uruchamiać aparat.

Dzięki funkcji S Beam możemy w łatwy i szybki sposób przesyłać pliki, kontakty i inne informacje na drugie urządzenie poprzez jedno dotknięcie. Funkcja Buddy photo share umożliwia automatyczne udostępnianie fotografii przyjaciołom, którzy się na nich znajdują bezpośrednio z aparatu, albo z poziomu galerii zdjęć.

Produkt dostępny w przedsprzedaży w sieci Komputronik w cenie 1 399 zł.


SAMSUNG GALAXY S III ma już swoje wierne grono wielbicieli. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy jego wersję „mini”, która dostępna jest w przedsprzedaży w sieci Komputronik. Myślę, że może być on doskonałym prezentem mikołajkowym, tym bardziej, że oficjalna sprzedaż tego produktu rozpocznie się już od 30 listopada – powiedział Piotr Michałek, Product Manager w Komputronik S.A.
Wyświetlony 516 razy
© 2013-2019 by SN2.EU