czwartek, 22 listopad 2012 18:59

Hybrydowy Samsung Smart PC już dostępny

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, wprowadziła do swojej oferty hybrydowe urządzenie Samsung Smart PC łączące notebook z tabletem.
Atutem urządzenia jest wbudowane pióro S Pen z aplikacją S Note, szeroki zestaw kompatybilnych akcesoriów oraz stylowa, smukła i trwała konstrukcja. Samsung Smart PC oparty jest na najnowszym oprogramowaniu Windows 8.

OPIS PRODUKTU:
Samsung Smart PC to hybrydowe urządzenie z systemem Windows 8 oraz wysokiej jakości ekranem dotykowym LED PLS o przekątnej 11,6 cala. W tym niewielkim, stylowym urządzeniu zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Smart PC ma grubość zaledwie 9,9 mm. i wyposażony jest w energooszczędny procesor Intel Atom nowej generacji, dzięki czemu urządzenie zapewnia blisko 14 godzin pracy bez konieczności ładowania baterii. By zwiększyć komfort użytkownika, Smart PC został wyposażony również w 2 GB pamięci RAM (LPDDR2/800MHz) oraz dysk SSD o pojemności 64 GB a także układ graficzny Intel SGX545.
Smart PC posiada wysoką rozdzielczość HD, dzięki czemu ekran precyzyjnie odwzorowuje najmniejsze detale, zapewniając żywe kolory oraz ostry obraz, który można oglądać niemal pod każdym kątem zarówno w pionie jak i w poziomie.

Tym co wyróżnia Smart PC jest możliwość wykorzystania aplikacji S Note i precyzyjnego rysika S Pen. Cyfrowy rysik pozwala na odręczne pisanie i rysowanie na ekranie urządzenia, a korzysta się z niego jak ze zwykłego pióra czy ołówka. Takie rozwiązanie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalnych grafików. Rysik przechowywany jest w obudowie urządzenia.
Kolejnym udogodnieniem jest funkcja connectivity, dzięki której przez aplikację Samsung AllShare Play i dostęp do zasobów w chmurze można bezprzewodowo zsynchronizować komputer z kompatybilnymi urządzeniami firmy Samsung, takimi jak smartfon, tablet czy aparat fotograficzny. Dzięki tej funkcji użytkownik może bezprzewodowo przesyłać treści audio-wideo pomiędzy urządzeniami, rozmawiać przez komunikator czy telefon. Usługa Samsung ChatON stanowi uzupełnienie popularnego centrum kontaktów Microsoft (People Hub), oferując szeroką gamę opcji komunikacyjnych.

Mimo niewielkich rozmiarów w Smart PC zamontowano port USB 2.0 (Smart PC), port USB 3.0 (Smart PC Pro), mHDMI, miniSD oraz dwa dodatkowe porty USB 2.0 znajdujące się w klawiaturze.
Urządzenie ma możliwość połączenia bezprzewodowego przez Wi-Fi (do 300 Mb/s; wsparcie dla technologii WiDi), Bluetooth v4.0, a także opcjonalnie łączność w standardach 3G i 4G/LTE.
Samsung Smart PC dostępny jest w salonach Komputronik oraz w sklepie Komputronik.pl w cenie 2 999 zł.

Rozszerzamy naszą ofertę o hybrydowe urządzenie Samsung Smart PC, które łączy w sobie cechy notebooka i tabletu. Produkty Samsunga cieszą się bardzo dużą popularnością, a Smart PC to produkt z wysokiej półki, bardzo dobrze wyposażony, komfortowy w użyciu i intuicyjny. Swoim designem, jak i oprogramowaniem, potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Zaletą Smart PC z systemem Windows 8 jest nie tylko jego funkcjonalność, ale również szereg inteligentnych i przydatnych funkcji, które zostały w nim wykorzystane. Obecnie wprowadzamy do sprzedaży pierwszy model tego urządzenia, kolejny, o wyższej rozdzielczości oraz szybszym procesorze będzie wkrótce dostępny w naszej ofercie - powiedział Adam Pałach, Product Manager w firmie Komputronik S.A.

Wyświetlony 598 razy
© 2013-2019 by SN2.EU