środa, 24 październik 2018 15:21

Ekran dotykowy czy klawiatura? Nie wybieraj – kup Gigaset s820

Gigaset Gigaset

Kończy Ci się umowa albo po prostu – chcesz wymienić swój stary telefon bezprzewodowy. I nagle stajesz przed wyzwaniem – który wybrać? Zarówno ekrany dotykowe jak i klasyczne klawiatury posiadają swoje wady i zalety. Wiemy o tym doskonale, dlatego nie musisz już wybierać między szpanem a praktycznością.

Inteligencja, cudowny design oraz hasło reklamowe touch&type to rzeczy, które wyróżniają najnowszy Gigaset s820. Można uznać, że jest to telefon szyty na miarę każdego użytkownika. Dlaczego? Ponieważ zawiera w sobie wszystkie sprawdzone dotąd rozwiązania, wykorzystując ich zalety i eliminując co poważniejsze wady.

W ten sposób mamy do czynienia ze sporym dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 2,4 cala, który nie tylko ułatwia nawigację po telefonie, ale również najwyższą jakość obsługi. Jeśli byliśmy do tej pory zwolennikami standardowej klawiatury, która nie zacina się przy odrobinie wody, to mamy spory powód do radości. Powód? Najnowszy wynalazek firmy Gigaset ma ją już wbudowaną , dzięki czemu nie musimy się już martwić o to, że ekran się zaciął. Zawsze mamy alternatywę!

Jednak to nie wszystko, co oferuje nam ten telefon. Jeśli nie lubimy, kiedy ktoś nam zakłóca odpoczynek w godzinach popołudniowych lub chcemy odespać nockę w pracy, wystarczy ustawić wyciszenie dzwonka w telefonie. Inną przyjemną opcją jest blokowanie połączeń od zastrzeżonych numerów – koniec z bezsensownymi gadkami z ankieterami lub otrzymywaniem dwuznacznych propozycji od smarkaczy, którzy dorwali się do komórki. I coś co może ułatwić każdemu z nas życie – przekierowywanie połączeń i smsów na komórkę, dzięki czemu będziemy pod telefonem również w momencie, kiedy nie ma nas w domu.

Gigaset s820

Czy to wszystko co oferuje nam najnowszy Gigaset s820? Naturalnie, że nie! Możesz zsynchronizować swoją pocztę i kontakty z telefonem, jesteś w stanie pobierać muzykę i fotografie, przy pomocy wbudowanego kalendarza zaplanować sobie dzień, ustawić budzik, a także sprawdzić pełną historię połączeń wychodzących i przychodzących. A wszystko to w telefonie, który jest w stanie wytrzymać bez ładowania blisko dwadzieścia godzin rozmów, a czas czuwania określany jest na 250 godzin.

A na koniec – bonus dla ekologów. Jeśli uważacie, że taka technologia musi być szkodliwa dla środowiska – jesteście w błędzie! Dzięki energooszczędnemu zasilaczowi telefon zużywa o wiele mniej energii, a co więcej – dostosowuje moc transmisji sygnału do odległości słuchawki od stacji.

Jeśli jednak chcesz jeszcze bardziej zaoszczędzić na energii to wystarczy, że wybierzesz tryb ECO lub ECO Plus.

To jak, dasz się skusić na takie cudo?

 

Wyświetlony 631 razy

Media

© 2013-2019 by SN2.EU