wtorek, 18 wrzesień 2012 12:28

Nowy N8000 SAMSUNG GALAXY NOTE

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia najnowszą premierę: nowy N8000 SAMSUNG GALAXY NOTE jest już dostępny w sieci Komputronik. Jest to kolejna generacja produktu, który skutecznie wypełnia lukę pomiędzy smartfonem oraz tabletem. Produkt zadebiutował wyłącznie w sieci Komputronik.pl.
OPIS PRODUKTU N8000 SAMSUNG GALAXY NOTE:

Wielozadaniowość z podziałem ekranu na wyświetlaczu o przekątnej 10,1  Pozwala na wykonanie dwóch operacji jednocześnie, zupełnie jak na komputerze.
Nie musisz przerywać oglądania filmu, aby wyszukać coś w Internecie ani zamykać przeglądarki, aby zrobić nową notatkę. Chcesz zapisać obraz w Note? Wystarczy zrobić zdjęcie i przeciągnąć je do S Note w oknie otwartym zaraz obok strony internetowej.

Wbudowany rysik S Pen: naturalnie ułatwia pisanie
Precyzyjny i wszechstronny rysik S Pen wspomaga wprowadzanie notatek, szkicowanie, rysowanie i inne formy kreatywnej ekspresji.

Funkcja Shape Match - dopasowanie kształtu
Teraz możesz bardziej precyzyjnie wizualizować swoje pomysły, przekształcając pokręcone kształty w przyjemne dla oka figury. Funkcja Shape Match automatycznie koryguje linie i kształty.

Funkcja Formula Match - dopasowanie formuły
Funkcja Formula Match z łatwością rozpoznaje nawet skomplikowane formuły i wyszukuje szczegółowe rozwiązania.

Adobe Photoshop: szczypta magii dla Twoich zdjęć
Teraz każdy może tworzyć oszałamiające, wielowarstwowe obrazy, dodawać profesjonalne efekty, a następnie publikować swoje dzieła w serwisie Facebook i nie tylko wszystko to korzystając z wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego.

Szybki i mocny
Czterordzeniowy procesor 1,4 GHz jest szybki i mocny, dzięki czemu zapewnia bezproblemową pracę urządzenia. Wszystko od nawigacji po interfejsie użytkownika, przez wykonywanie kilku zadań jednocześnie, aż po surfowanie w Internecie, jest szybsze i łatwiejsze. Duża pojemność akumulatora oznacza dłuższe korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania.

HSPA+ 21 Mb/s oraz Wi-Fi Channel Bonding
Teraz możesz bez ograniczeń i opóźnień korzystać z mobilnych multimediów dzięki imponującej szybkości transmisji, która znacznie przyspiesza pobieranie plików. Technologia HSDPA+ jest o trzy razy szybsza, znacznie skracając czas oczekiwania. Technologia Wi-Fi Channel Bonding również zapewnia szybki bezprzewodowy transfer danych dzięki wykorzystaniu dwóch połączonych ze sobą kanałów zamiast jednego. Pobieranie filmów, plików muzycznych i gier jest teraz o połowę krótsze.

Wygoda korzystania z multimediów na dużym ekranie
Odtwarzanie filmów w standardzie Full HD 1080p z pewnością spotęguje przyjemność oglądania. Niezależnie od tego, czy oglądasz pobrane filmy, najnowszą reklamę w serwisie YouTube czy zawartość strumieniowaną na żywo, teraz wszystko będzie jasne i wyjątkowo wyraźne. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma platformami oraz posiada szeroką gamę kodeków.

Produkt dostępny jest obecnie wyłącznie w sklepach Komputornik.pl w cenie 2 699 zł.

Miło jest mi poinformować, że ten wyjątkowy model N8000 SAMSUNG GALAXY NOTE ma swoją premierę w sieci Komputronik. Jest to kolejna generacja produktu, będącego ogniwem pośrednim pomiędzy smartfonem oraz tabletem. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania wymagającego odbiorcy – powiedział Piotr Michałek, Product Manager w Komputronik S.A.
Wyświetlony 712 razy
© 2013-2019 by SN2.EU