środa, 22 sierpień 2012 12:27

Worldmaster Valjoux - klasyka w surowej odsłonie

Stylowa i prestiżowa linia zegarków Worldmaster marki Atlantic, od ponad pół wieku zdobywa serca licznego grona entuzjastów klasyki. Ten kultowy już czasomierz doczekał się także całkiem nowej odsłony, prezentującej męski, surowy design połączony z szykowną elegancją.  Mowa o Worldmaster Valjoux, dumnie noszonym przez gentlemanów na całym świecie.

Worldmaster Valjoux to jeden z ulubionych zegarków Krzysztofa Hołowczyca, ambasadora marki.

Ten wyjątkowy model możemy dostrzec także na nadgarstku Piotra Polka czy Jerzego Hoffmana zdobywców tytułu Gentlemana Roku w latach 2012 i 2011. Valjoux to doskonałe połączenie dojrzałego wnętrza, z nowoczesnym lekko zadziornym, męskim stylem.

Został stworzony dla dynamicznych i pewnych siebie mężczyzn, zawsze dążących do wyznaczonego celu. W kolekcji Worldmaster znajdziemy modele klasyczne i bardzo szykowne, ale także takie jak ten, z nutą sportowej elegancji.

Z tradycją w nowoczesność
Model Valjoux to udane połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnością oraz sportowym lookiem. Koperta o klasycznej linii stylistycznej, niezawodna jakość, dbałość o każdy detal, zostały zestawione z niestandardową kolorystyką i masywnym wyglądem.

Sercem Worldmastera jest Valjoux 7750, mechanizm który od czasu jego wynalezienia jest bestsellerem i jednym z najbardziej znanych mechanizmów chronografów.

Niewątpliwym atutem zegarka jest szafirowe szkiełko, które dzięki swej wyjątkowej strukturze jest bardzo odporne na zarysowania.

Czasomierz posiada także wysoką klasę wodoszczelności 100M, co oznacza, że właściciele tego modelu mogą spokojnie pływać a nawet nurkować nie zdejmując go z nadgarstka.

 Sportowy look
Z myślą o zwolennikach sportowego i nowoczesnego stylu, do klasycznego Worldmastera dodano masywny i surowy wygląd. Valjoux zawdzięcza go stalowej kopercie z ciemnym tachometrem oraz bransolecie zestawionej z czarnym pasem biegnącym wzdłuż nadgarstka. Całość została pokryta powłoką PVD, która jest odporna na zarysowania. Ciekawy zabieg zastosowano także w obrębie kolorystyki zegarka. Połączenie surowej stali szlachetnej i czerni ze stonowaną beżową tarczą oraz czerwonym grotem wskazówek sprawiło, że zegarek nabrał odrobinę lekkości, a ciepłe kolory przełamały chłodny design. Dodatkowo na cyferblacie umieszczono podwójny datownik wskazujący dzień miesiąca oraz tygodnia.

Model Worldmaster Valjoux jest uniwersalną biżuterią dla  każdego eleganckiego mężczyzny. Zegarek idealnie sprawdzi się podczas weekendowego wypadu za miasto, jak i na oficjalnym spotkaniu w  biznesowym gronie.    

Zegarki marki Atlantic dostępne są w salonach sieci Time Trend oraz w dobrych sklepach z zegarkami na terenie całej Polski. Oficjalna strona marki www.atlantic-watch.pl

© 2013-2020 by SN2.EU