wtorek, czerwiec 06, 2023
niedziela, 05 marzec 2023 18:56

Wrangler® i Fender® wypuszczają drugą legendarną kolekcję

Wrangler® i Fender® Wrangler® i Fender®

Wspólny projekt dwóch marek inspirowany silnym związkiem Wranglera z muzyką, w którym znajdziecie stylowe ubrania, akcesoria gitarowe i odważne nadruki.

Światowy lider w branży denimowej Wrangler® i główny producent gitar na świecie Fender Musical Instruments Corporation (FMIC) ogłosiły dzisiaj premierę swojej drugiej wspólnej kolekcji obejmującej stylowe ubrania z denimu i nowe akcesoria gitarowe.

„Po raz kolejny połączyliśmy siły z Fender, aby stworzyć nową kolekcję. Jest to ponadczasowy hołd dla artystów i legend, którzy tworzą historię muzyki i denimu” – powiedziała Holly Wheeler, wiceprezeska ds. globalnego marketingu we Wrangler. „Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią dziedzictwa obecnego w tej limitowanej kolekcji. Naszywki w stylu vintage i odważne grafiki są naszym hołdem dla wielkich artystów”.

Druga kolekcja Wrangler x Fender obejmuje wiele damskich i męskich koszulek z długimi i krótkimi rękawami ozdobionych nadrukami. Znalazły się w niej również klasyczne kurtki i kamizelki jeansowe w różnych odcieniach i wykończeniach, z trwałymi przeszyciami i efektownymi detalami. Linię damską wyróżniają wyraziste wzory i kolory. Na uwagę zasługuje między innymi czarny kombinezon ze sztruksu oraz efektowne metaliczne jeansy w panterkę. Kolekcja wskrzesza również bestsellerową męską kurtkę z logo Fendera na autentycznym denimie Wrangler. Co więcej, w nowej kolekcji Wrangler x Fender fani znajdą też akcesoria gitarowe. Są to między innymi paski ze złotymi przeszyciami wykonane z denimu Wrangler, 3-warstwowe denimowe futerały na gitarę z kultowym wzorem kieszeni Wranglera oraz klasyczne, ułatwiające grę kostki gitarowe 351 z szylkretu.

„To zaszczyt móc po raz kolejny współpracować z tak znaną marką jak Wrangler, która ceni kreatywność i indywidualność” – powiedział Richard Bussey, wiceprezes ds. akcesoriów, stylu życia i licencji w firmie Fender. „Wprowadzenie legendarnych motywów Wranglera w nowej kolekcji akcesoriów – od futerałów gitarowych po paski i kostki – było niesamowitym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że nasza najnowsza kolekcja zainspiruje gitarzystów, miłośników muzyki i nie tylko, do wprowadzenia tych niepowtarzalnych rzeczy do swojej garderoby i życia zarówno na scenie, jak i poza nią”.

Druga kolekcja Wrangler x Fender dla kobiet mężczyzn jest dostępna na wrangler.comfender.com oraz w głównych sklepach detalicznych, w tym Boot Barn, Urban Outfitters, Wiseman's Western i butikach specjalistycznych. Ceny detaliczne odzieży wynoszą od 119 do 499 zł

Obserwuj @wrangler i @fender, aby dowiedzieć się więcej na temat tej kolekcji.