wtorek, 30 listopad 2021 17:33

Premiera butów Equipe Atomo od Diadory

Diadora Equipe Atomo Diadora Equipe Atomo

Już jest - jedyny i niepowtarzalny model buta biegowego, zaprojektowany oraz wykonany po raz pierwszy od 40 lat we Włoszech.


Equipe Atomo to propozycja uniwersalna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Produkt ten znajduję się w kategorii tzw. lekkich butów treningowych. Wyróżnia się niską wagą, niewielkim "dropem" oraz niespotykanym do tej pory oddawaniem energii, dzięki wykorzystaniu technologii DD Anima. Model ten przeznaczony jest do treningów na twardym podłożu - takich jak asfalt, kostka brukowa, czy też utwardzone ścieżki leśne i parkowe. Wysoką odporność na ścieranie podeszwy zewnętrznej w tych miejscach, zapewnia specjalna mieszanka gumy o nazwie DURATECH 5000. Jest to technologia wykorzystywana także w innych butach biegowych marki Diadora.

 Buty Equipe Atomo

Buty Equipe Atomo

Model ten sprawdzi się idealnie zarówno wśród osób początkujących, które szukają uniwersalnego i bezpiecznego buta biegowego o oryginalnym wyglądzie, jak również wśród doświadczonych biegaczy, którzy przykładają dużą uwagę do jakośći butów i szukają modeli niezawodnych, które posłużą im długie lata i zagwarantują bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Buty Atomo posłużą nam zarówno w trakcie treningów jak i długich spokojnych spacerów.  Ambasadorem tego modelu jest mistrz olimpijski z Seulu z 1988 roku Gelindo Bordin. 

Buty Equipe Atomo

Buty Equipe Atomo

Buty Equipe Atomo to model, który w swojej konstrukcji oddaje to, co jest najważniejsze we włoskim rzemiośle. Zawiera on w sobie niebywałą dbałość o szczegóły techniczne, a także oryginalność w ostatecznym wyglądzie butów. Idealnie dobrana kolorystyka sprawi, że każdy trening będzie nam się kojarzył z pozytywnym włoskim klimatem. Czy jednak model ten sprawdzi się tylko dla fascynatów sportu? Patrząc na ich nietuzinkowy wygląd można stwierdzić, że sprawdzą się one także na co dzień jako świetne uzupełnienie dziennej stylizacji - w końcu każdy z Nas potrzebuje wygodnych butów. 

Kilka słów o marce Diadora

Kultowa już marka DIADORA narodziła się w roku 1948 we Włoszech, w miejscowości Caerano di San Marco. Firma zajmuje się produkcją odzieży oraz sprzętu sportowego a założona została jako firma produkująca buty do wspinaczki górskiej. Myślenie o produkcie w wydaniu DIADORY to koncentracja na idei, pasji i wizji. To wszystko powoduje, że marka ta ma duszę i niesłabnącą popularność.

© 2013-2020 by SN2.EU