niedziela, 09 wrzesień 2018 10:26

Lee Jeans, marka denimowa z wieloletnim dziedzictwem, przedstawia drugą część współpracy ze Smiley!

Poprzednia kolekcja powstała we współpracy ze Smiley była świeżą i zabawną propozycją na letnie dni. Najnowszy wspólny projekt obu marek inspirowany jest modą uliczną i również nie brakuje w nim ani charakteru, ani zabawnych detali.

 

Roześmiana buźka Smiley w najczystszej graficznej postaci pojawi się na tle ciemnych kolorów, które dominują w kolekcji, pozwalając jej wybić się na pierwszy plan.

Oprócz tego projektanci Lee zadbali o miejski charakter kolekcji i pobawili się w tym sezonie proporcjami, czego efektem są między innymi oversizowe ubrania dl mężczyzn do warstwowych stylizacji oraz urocze bluzy o skróconej formie i niezobowiązująca w stylu sukienka swetrowa dla kobiet.

Ten sezon będzie należał do nieskomplikowanych fasonów i eleganckich wykończeń. W kolekcji pojawią się między innymi legendarne fasony Lee w nowych czarnych spraniach, ozdobione zabawnym logo Smiley. Oczekujcie również nawiązań

do tego kultowego logo z lat 90. w postaci żółtych wypustek, naszywek i wyrazistych przeszyć. Nie zabraknie też naszego bohatera, czyli denimowej kurtki Rider w wersji slim, przygotowanej na ten sezon w czarnym wydaniu dla kobiet i mężczyzn. Model męski uświetniliśmy haftowaną naszywką Smiley na piersi, a wersja dla kobiet ma aż trzy takie urocze buźki.

W kolekcji męskiej postanowiliśmy skupić się na dwóch najpopularniejszych fasonach, czyli wąskim fasonie ze zwężaną nogawką Luke oraz Malone – naszym ulubionym modelu skinny. Obydwa fasony pojawią się w głębokiej czerni i nie zabraknie na nich akcentów nawiązujących do Smiley. Tym razem będzie to kontrastowy szew wzdłuż nogawki. Na wewnętrznej stronie paska znajdziecie logotyp Smiley, a dodatkowym akcentem jest pojedynczyżółty nit. Jeansy Malone doczekały się natomiast naszywki z nadrukiem Smiley zdobiącej kieszonkę na zegarek.

Dla kobiet mamy dwa legendarne fasony – nasz flagowy model skinny Scarlett oraz spodnie retro Mom – również w czarnych spraniach. Fason Mom ma wyrazistą żółtą wypustkę wzdłuż nogawki i logotyp SmiLee nadrukowany na wewnętrzną stronę paska oraz kilka drobnych detali w tym kolorze, jak pojedynczy nit Smiley raz żółta naszywka w tyle. Najpopularniejszy model w portfolio Lee, czyli Scarlett, został ozdobiony odważnym nadrukiem na łydce po wewnętrznej stronie spodni, dodatkowym przeszyciem wzdłuż bocznego szwu w żywym żółtym kolorze, pojedynczym nitem Smiley oraz kolorową naszywką z tyłu.

Wyświetlony 497 razy
© 2013-2019 by SN2.EU