piątek, 29 wrzesień 2017 12:59

Koszule męskie na jesień 2017

Odpowiednio dobrana koszula męska jest podstawą udanej stylizacji biznesowej. Nie tylko doskonale komponuje się z innymi częściami eleganckiej garderoby, ale również doskonale podkreśla indywidualny styl jej właściciela.

Koszule męskie to jeden z tych elementów garderoby, który choć zazwyczaj posiada dość klasyczny charakter, to jednak ulega częstym przemianom. Dzięki temu w prawie każdym sezonie możemy wybierać spośród różnorodnych nowych modeli. Dzięki temu w zasadzie z miesiąca na miesiąc nasz styl ma szansę interesująco ewoluować.

Jakie koszule będą modne w tym sezonie?

Jesienią i zimą 2017 warto postawić na modele posiadające ciekawe rozwiązania stylistyczne. Wyjątkowo modne będą koszule z podwójnym kołnierzykiem, stworzonym z dwóch odmiennych kolorystycznie materiałów. Najczęściej wewnętrzna stójka i dolny kołnierzyk będą wykonane w tym samym ciemnym kolorze, a reszta przeciwstawnie – np. z białego materiału. Najlepsi projektanci mody decydują się również na zastosowanie tak ciekawej i nowoczesnej formy połączenia barw również na mankietach. Wtedy cała koszula prezentuje się bardzo przemyślanie i ciekawie.

Ciekawa propozycja koszuli męskiej na jesień i zimę 2017

Kolejną równie modną w tym sezonie koszulą jest model wykonany z gładkiego jednolitego kolorystycznie materiału, posiadający wstawki odznaczające się pod względem barwy. Najciekawszą tego typu propozycją jest koszula czarna z jaśniejszą wewnętrzną częścią kołnierzyka i podobnymi mankietami. W przypadku modelu 64300 SLIM FIT, stójka wewnętrzna i mankiety są wykonane z białego materiału w czarne kropki, który w połączeniu z przeważającym czarnym i gładkim materiałem prezentuje się wyjątkowo ciekawie.

Doskonałe modne rozwiązanie dla miłośników tradycji

Mężczyźni pragnący odrobinę odświeżyć swoją garderobę powinni również zwrócić uwagę na klasyczne koszule w kolorze białym lub różowym, wyróżniające się tylko kolorem i kształtem guzików oraz przeszyciami. W takim modelu każdy pan będzie czuł się swobodnie i modnie – nawet, jeśli jest zagorzałym fanem klasyki.

© 2013-2020 by SN2.EU