poniedziałek, 28 listopad 2016 19:30

Wrangler Wild Way Home i polscy influencerzy w niesamowitym projekcie!

Na rynku pojawiła się właśnie mini kolekcja niepowtarzalnych, inspirowanych duchem retro ubrań i dodatków Wrangler. Idealny czas, by rozpocząć przygotowania do przyszłorocznych obchodów 70. urodzin marki. Kolekcja – Kolekcja – dostępna w wybranych sklepach i limitowanych ilościach – czerpie inspiracje z pełnego pozytywnej energii i radości stylu amerykańskich dzieci-kwiatów.

Zaproponowane modele ubrań potwierdzają wieloletnie doświadczenie marki w spieraniu i postarzaniu tkanin denimowych, a całość wiernie nawiązuje do ducha tamtych lat. W linii męskiej znalazły się między innymi dwa fasony z prostą nogawką w wersji slim i regular, a w części damskiej dostępne są wąskie dżinsy z serii Body Bespoke z wydaniu z regularną i wysoką talią. Oprócz denimowych spodni fani marki znajdą w kolekcji ubrania na co dzień inspirowane stylem sportowym,  a wśród nich t-shirty oraz bluzy z kapturem i bez, w kolorze złamanej bieli i melanżowej szarości, ozdobione kolorowymi, rzucającymi się w oczy grafikami z dawnych archiwów Wrangler.

 

Kolekcja w stylu lat 70. nie mogłaby się również obyć bez kultowej czapki z logo z daszkiem! „Te mocne grafiki świetnie odzwierciedlają charakter tamtych czasów, sięgnęliśmy więc po niektóre z naszych dawnych ilustracji, by  nadać kolekcji przekonującego wyglądu”, mówi dyrektor artystyczny marki Sean Gormley. „To świeże ujęcie trendu retro w oparciu o oryginalne projekty marki pochodzące z tamtych lat”. Nota od Jednym z elementów kolekcji są także emaliowane wpinki z retro grafikami, a w sklepach stacjonarnych i online ma miejsce akcja promocyjna z ich udziałem dla klientów. Dowiedz się, jak je zdobyć i odwiedź www.wrangler.pl lub profile marki na Facebooku i Instagramie.


Wyświetlony 674 razy
© 2013-2019 by SN2.EU