poniedziałek, 12 wrzesień 2016 13:02

Modern Vagabond

Vagabond - The Novel Era Vagabond - The Novel Era

W kolejnym, już szóstym sezonie Vagabond zaprasza do współpracy nowe, fascynujące postacie. W kampanii jesień / zima 2016 poznajemy artystkę Jane Moseley i muzyka Miles’a Gerbera w ich rodzinnym mieście - Nowym Jorku.

 - Na jesień/zimę 2016, przygotowaliśmy to, co najbardziej kochamy; fajne, płaskie i wygodne buty. Modne, nowe cięcia i wysokie modele do kolan. Połączyliśmy minimalistyczny punk i bardziej formalny styl, a Jane i Miles są prawdziwym uosobieniem naszej nowej kolekcji- mówi Marie Nilsson Peterzén – dyrektor kreatywna w firmie Vagabond.

Charakterystyczny dla kolekcji The Novel Era jest awangardowy zarys modeli z subtelnymi odniesieniami do punka i buntu. Vagabond odbywa nostalgiczną podróż do ostatnich dziesięcioleci, nawiązując zarówno do teraźniejszości i przyszłości.

- W naszym dążeniu do nowoczesnego stylu marki Vagabond wybraliśmy Jane i Miles’a, ponieważ reprezentują oni pokolenie przystosowane do prawdziwej wolności; odkrywania własnej kreatywności i talentu, bez konieczności dopasowania się do standardów - mówi Pontus z agencji Frankenstein.

Jane Moseley to artystka, która przez przypadek stała się jedną z najbardziej pożądanych, współczesnych modelek.

Miles Gerber jest równie wszechstronny: to zarówno wokalista zespołu Swimsuit Issue jak i wydawcy czasopism artystycznych.

Ich charakter, sposób bycia i twórczość miały istotny wpływ na jesienną kolekcję Vagabond.


THE TEAM
Fotograf: Benjamin Lennox / Management Artists, Paryż
DOP: Theo Stanley
Stylistka: Tereza Ortiz
Biuro: Frankenstein Studio
Dyrektor Kreatywny: Pontus Frankenstein

© 2013-2020 by SN2.EU