wtorek, 08 wrzesień 2015 10:47

Najnowsza kolekcja marki Medicine na sezon AW15

Kolekcja marki Medicine na sezon AW15 Kolekcja marki Medicine na sezon AW15

W sezonie jesień-zima 2015 Medicine kontynuuje podział na trzy linie stylistyczne. Pierwsza propozycja – linia casual odwołuje się do aktualnie najpopularniejszego trendu – artystycznych klimatów lat 70. i nosi sugestywną nazwę BOHEMIAN.

Najbardziej klasyczny z kolorów – czarny – wraca do łask po sezonach zdominowanych przez granaty i szarości. Innymi elementami na które warto zwrócić uwagę są zamsze, miękkie swetry oraz frędzle, które podkreślają subtelnie hipisowski charakter.

Po stronie męskiej kolekcja Bohemian ma mocno rockowe zacięcie. Duża część t-shirtów ma ciekawe, mocne sprania. Pojawią się nadruki inspirowane tatuażami, a także nawiązujące do lat 70. Kolorystyka jest stonowana, oparta na szarościach, błękitach, granatach i khaki. Również po stronie męskiej widać triumfalny powrót nieśmiertelnej czerni.

Jeśli chodzi o akcesoria, must have’em są filcowe kapelusze: z dużym, miękkim rondem oraz typu fedora.

Kolejna linia, smart casual – HERITAGE inspirowana nonszalancką angielską elegancją i pełna jest „klasyków” stylu casual w modnych odsłonach.

Trzecia linia – Work in Progress (linia smart), zawiera najaktualniejsze trendowo propozycje dla młodych profesjonalistów, których nie obowiązuje sztywny biurowy dress code. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej bardzo ważnym motywem jest tenis, który będzie absolutnym must have’em

Kolekcję uzupełnia szeroka gama koszul, wśród których na szczególną uwagę zasługują te zadrukowane mikroprintami.

Ostatnim elementem sezonu AW15 jest kolekcja specjalna Mythology. Linia nadruków autorstwa Olgi Mulicy, eksplorująca temat antycznej mitologii, łącznie z jej bardziej mrocznymi i kontrowersyjnymi motywami.

Jesienno-zimowej kolekcji Medicine towarzyszy kampania reklamowa ze zdjęciami Bartka Wieczorka.

BARTEK WIECZOREK urodzony w 1979 roku, rozpoczął swoją karierę jako stylista, w 2007 roku wspólnie z Zuzą Krajewską założył duet fotograficzny. Pracowali razem przez 7 lat, tworząc kontrowersyjne i innowacyjne edytoriale oraz reklamy dla klientów polskich i międzynarodowych. Od 2014 roku pracuje indywidualnie. Często podkreśla, że istotnym elementem w fotografii jest pomysł, umysł fotografa, a nie jego kamera. W LAF Artists Management od 2012 roku.

 

Więcej informacji w najświeższej odsłonie serwisu www.wearmedicine.com

Kolekcja dostępna w salonach stacjonarnych i w sklepie on-line od lipca 2015.

 

 

 

Wyświetlony 1063 razy
© 2013-2019 by SN2.EU