poniedziałek, 27 lipiec 2015 12:28

Najlepsze spodnie snowboardowe do freestylu

Najlepsze spodnie snowboardowe do freestylu spodnie snowboardowe

Sporty zimowe wymagają od nas nie tylko doskonałego przygotowania fizycznego. Musimy również zwrócić uwagę na sprzęt, jaki ze sobą zabieramy oraz na odzież, w której zamierzamy np. jeździć na nartach lub snowboardzie. Zazwyczaj zwracamy uwagę na wiązania, które powinny być bardzo dobrej jakości. Również deski freestyle dobieramy skrupulatnie, by móc w pełni cieszyć się zimą. Możemy przy tym zapomnieć o tym, jak ważna jest odzież.

Jak ubrać się na stok?

Powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na spodnie snowboardowe i kurtę. Rękawiczki oraz czapkę możemy kupić w dowolnym sklepie, jeżeli w danym momencie nie posiadamy wystarczających środków finansowych, by zaopatrzyć się w całą, profesjonalną garderobę. Kurtka powinna być przede wszystkim ciepła, wodoodporna i oddychająca. To samo dotyczy spodni. Warto również zwrócić uwagę na to, by cała stylizacja była po prostu modna. W końcu jazda na snowboardzie to nie tylko sport, a "filozofia życia".

Co założyć na dół?

Wybór kurtki nie jest taki trudny, ponieważ większość profesjonalnej odzieży charakteryzuje się podobnymi parametrami. W tym przypadku możemy zasugerować się kolorystyką i fasonem oraz ceną. O wiele trudniejszym zadaniem jest wybranie spodni snowboardowych. Dlaczego? Ponieważ to one w większości chronią nas przed zimnem i zapewniają komfort nawet podczas upadku. W pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę nie na modę, a na materiał, z którego zostały wykonane. Dobra odzież sportowa spełnia określone parametry techniczne i jest gwarancją tego, że z zakupu będziemy w 100% zadowoleni. Materiał powinien wyróżniać się jakością i wytrzymałością. Jeżeli chcesz czuć się komfortowo podczas zabawy na stoku, to koniecznie wybierz taki model, który zapewnia największą ochronę przed wiatrem, zimnem i śniegiem. Mam na myśli spodnie, które są wykonane z materiału posiadającego membranę o właściwościach wodo- i wiatroodpornych. Jeżeli dodatkowo zapewnia skórze odpowiednią wentylację, to mamy do czynienia z najlepszym modelem. Odprowadzanie potu na zewnątrz nie tylko chroni przed odparzeniami, ale również ogranicza ryzyko zachorowania na grypę nawet po wielogodzinnym wojażowaniu w ciężkich warunkach atmosferycznych. Kolejnym bardzo ważny parametrem, po którym poznamy dobre spodnie snowboardowe, , jest wodoszczelność. To nic innego, jak ilość wody, którą materiał nie przepuści. Warto zwrócić również uwagę na wnętrze spodni. Dobre modele posiadają wytrzymałą wyściółkę, która doskonale trzyma ciepło.

Dobre, modne spodnie do freestylu

Dobre spodnie powinny być również modne. Nie możemy o tym zapominać. Ciekawe modele i nowoczesna kolorystyka stanowią gwarancję tego, że nawet w następnym, kolejnym i kolejnym sezonie będziemy chcieli się w nich pokazywać. Szczególnie na snowparku jest to bardzo istotne, ponieważ stare, niemodne modele bardzo rzucają się w oczy. Wybierając konkretną odzież, dopasuj ją do własnej osobowości. Dobierz ciekawe dodatki (czapka, rękawiczki, kask) do ponadczasowej odzieży zasadniczej i zaskocz znajomych nowoczesnym lookiem. Pamiętaj, że zmieniając dodatki, możesz każdego dnia wyglądać nieco inaczej, dlatego tak ważne jest, byś do kupując kurtkę i spodnie narciarskie dokonywał wyboru świadomego, skrupulatnego i profesjonalnego. Dobre spodnie snowboardowe mogą służyć Ci przez wiele lat i nadal wyglądać tak dobrze, jak w dniu zakupu.

Jeżeli chcesz zapoznać się z profesjonalną ofertą odzieży narciarskiej z wieloma nowościami, to zapraszamy na www.360sklep.pl

Wyświetlony 1408 razy
© 2013-2019 by SN2.EU