czwartek, 09 lipiec 2015 11:13

My Game My Rules

To hasło najnowszej kampanii POLICE na sezon wiosna – lato 2015. Zdefiniuj kim jesteś i podpisz się pod jedną z buntowniczych linii POLICE. W ofercie znajdziesz śmiałe, nowoczesne wzory - poczuj się uprawniony do zdobywania świata i bądź zauważony! Od niebezpiecznych, zakręconych, odważnych modeli, po pewne siebie, wyrazistei konkretne zegarki, POLICE ma do zaoferowania męskie akcesoria gwarantujące niekończącą się inspirację.

Określ swoją tożsamość i stań się częścią stylowej rewolucji POLICE.

Copperhead
Otoczony przez próżniaków, można powiedzieć, że wolałby być zupełnie gdzieś indziej... Z zegarkiem Police Copperhead na nadgarstku, to właśnie Twoja okazja... do ataku. Copperhead odwołuje się do Twoich zwierzęcych instynktów... sprawia, że chcesz zdobywać, bez zastanowienia. To zegarek dla mężczyzn, którzy mają swój własny styl. Copperhead to wielofunkcyjny chronograf z datownikiem i trzema wyświetlaczami na tarczy dającymi Ci pewność, że Twój czas jest zawsze perfekcyjny. Idealny mechanizm zamknięty w stali szlachetnej sprawia, że to zegarek zaprojektowany dla facetów, którzy nigdy się nie poddają... dla tych z instynktem przetrwania. Model dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: chłodnym, niebieskim lub ciemnobrązowym, oba z prostymi skórzanymi paskami. Dostrzeż swoją szansę i weź ją za rękę. Pokaż jej swój zegarek, powiedz, że to jeszcze za wcześnie... i wyprowadź ją z klubu. Każda sekunda ma znaczenie.

Diamondback
Koniec imprezy to za razem wielki początek. Z Diamondback na nadgarstku masz pewność, że zapunktujesz tej nocy. Diamondback jest jednym z tych zegarków , którego nie wybierasz, to on wybiera Ciebie. Posiada ten rodzaj zwierzęcego magnetyzmu, który wciąga, uzależnia i sprawia, że wyglądasz świetnie bez żadnego wysiłku. Występuje w dwóch odcieniach srebrnej tarczy z czarnym szkłem mineralnym... i to uczucie, że to dokładnie ten zegarek, który powinieneś mieć. Mechanizm 3-wskazówkowy z datownikiem, gwarantuje, że jesteś zawsze o krok do przodu tej w grze, gotowy do ataku, kiedy nadchodzi właściwy moment. Kiedy Ona podchodzi, z drugiego końca pokoju, tylko po to by zapytać: „która godzina?”...wiesz, że słusznie zaufałeś swojemu instynktowi.

Sunset
Uciekasz w kierunku granic wielkiego miasta. Przekraczasz limity. Na nadgarstku masz model SUNSET od Police. Ten zegarek jest dla wolnych duchów, które nie stosują żadnych reguł stylu. Z 3-wskazówkowym mechanizmem z datownikiem, SUNSET to zegarek, który odzwierciedla Twoje pragnienia. Tarczę wykonano ze stali szlachetnej, a skórzany brązowo-kremowy pasek doskonale oddaje Twoje pozytywne i bezpretensjonalne nastawienie do życia. Ale najlepszym elementem modelu SUNSET jest centralna część tarczy, w kształcie i kolorze słońca, z logo POLICE. W tym zegarku, to szczegóły mają największe znaczenie... przypominają Ci, aby nieść ze sobą światło. Brązowy skórzany pasek oznacza, że masz być jednocześnie silny i elastyczny w obliczu nowych wyzwań. Ten zegarek jest jak światło wieczornego słońca, znikające za konturem wielkiego miasta...

© 2013-2020 by SN2.EU