sobota, wrzesień 30, 2023
czwartek, 28 maj 2015 12:40

Współpraca Wrangler X Leatherman

Dwie kultowe marki inaugurują wspólny projekt, prezentując krótkie filmy o codziennych przygodach. Wrangler i Leatherman – dwie legendarne amerykańskie marki – łączą siły i wspólnie tworzą zestawy oparte na swoich kultowych produktach. Zestawy zawierają flagowy model spodni Wranglera – Texas – po raz pierwszy poddany obróbce, w wyniku czego stał się wodoodporny i dwa razy mocniejszy od standardowego denimu, a także specjalne wersje dwóch produktów marki Leatherman – narzędzi w klasycznym miedzianym wykończeniu, dzięki któremu idealnie komponują się ze słynnymi nitami Wranglera.

Do współpracy przy tym projekcie Wrangler zaprosił trzy inspirujące postacie, które uosabiają ducha przygody będącego synonimem tych dwóch marek. Są to: Paul Steele założyciel kultowego bloga podróżniczego The Bold Hiker, ceniony fotograf lifestyle Dan Rubin oraz miłośnik motocykli, mechanik i prezenter Jens Kuck. Każdy z nich stworzył krótki film prezentujący ich codzienne przygody jako inspirację dla innych osób do wyjścia z domu i zmierzenia się z nieznanym.

Majsterkowicz: Jens Kuck
Jens Kuck to miłośnik motocykli, mechanik i prezenter. Mieszka w małym miasteczku w niemieckiej Bawarii, gdzie w swoim warsztacie na indywidualne zamówienie modyfikuje i buduje motocykle: sam, ręcznie, od zera. W tym filmie odkryjemy jego zamiłowanie do pięknego rzemiosła i maszyn oraz pasję, która sprawia, że spędza on kilka miesięcy w roku, tworząc te wspaniałe pojazdy, aby potem móc wyruszyć w nieznane. Zdradza też tajniki swojego fachu – dowiadujemy się, że tworzy te wspaniałe pojazdy, aby cieszyć się wolnością i otwartą przestrzenią.

Były mistrz Niemiec w motocrossie, swoją pasję do motocykli rozwijał już od najmłodszych lat. Jens lubi uciekać od zgiełku miasta i spędzać weekendy na wsi w gronie znajomych.

{gallery}/gallery/wrangler_wspolpraca{/gallery}